Anasayfa / Kariyer ve İş / Sabancı Holding, Türkiye’nin en nitelikli çalışma adaylarını arıyor

Sabancı Holding, Türkiye’nin en nitelikli çalışma adaylarını arıyorSabancı Holding İnsan Kaynakları Türkiye’nin en önemli holdinglerinden birisinin insan kaynakları stratejisini belirleyen önemli bir kurum. Bulunduğu her sektörde dünya çapında bir kalite sunmaya gayret eden Sabancı Holding, Türkiye’nin en nitelikli çalışma adaylarını arıyor. Pek çok farklı sektörde yatırımı bulunan Sabancı Holding pek çok insanın çalışmak istediği, pek çok kişinin çalışmaktan gurur duyacağı bir holding.
Dünya çapında bir holding olması sebebiyle insan kaynakları stratejisini, insan kaynakları politikasını ve çalışanlarının performans ölçümünü de dünya çapında profesyonellikle çalışıyor. Bu da Sabancı Holding bünyesinde çalışanlarının terfi sisteminin daha bilinçli olmasını aynı zamanda çalışanlarının niteliklerini de geliştirecek bir şekilde onları geliştirmesini sağlıyor.
Sabancı Holding bünyesinde olan onlarca şirketin iş ilanlarına Sabancı Holding’in kurumsal websitesinden ulaşılabiliniyor. Şu an için son 5 iş ilanında Avivasa, Enerjisa, Teknosa gibi firmaların iş ilanları bulunuyor.

Yünsa, Akçansa, Advansa, Çimsa, Brisa, Aksigorta, Olmuksa gibi daha pek çok firmanın iş ilanları Sabancının Kurumsal Websitesinde sizleri bekliyor.

  300 Yetenekli Genç Aranıyor!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İşinizde ilk gününüz

Diyelim ki, yeni bir işteki ilk gününüz. Ato/ davranmalı, neler yapmalı, nelere dikkat etmelisiniz? Bu …

Bir yorum

  1. kafamdaki puroşeyi burda anlatamam.ama dunyadada yok.yok oldunu bıldığim icin size sunmak ısterım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir