Anasayfa / Kariyer ve İş / Sabiha Gökçen Havaalanı İş Başvurusu

Sabiha Gökçen Havaalanı İş Başvurusu
Sabiha Gökçen Havaalanı’ na iş başvuru yaparak kariyer hedeflerinizi yükseltebilirsiniz. Sabiha Gökçen, 2001 yılından beri İstanbul Kurtköy’de faaliyet göstermekte olan bir havaalanıdır.Sabiha Gökçen konumu ve kalitesi açısından Türkiye’ nin önde gelen havaalanlarındandır. Faaliyete geçtiği ilk günden beri, Türkiye’ ye büyük katkı sağlamıştır. Sabiha Gökçen, hem ulaşım açısından hem de kaliteli hizmet açısından Türkiye’ deki havaalanları içinde önemli bir yer edinmiştir.

Sabiha Gökçen Havaalanı bünyesine personel katarken, seçtiği personelin; disiplinli, özverili, çalışkan, eğitimli, gelişime açık, güleryüzlü ve sorumluluk alabilecek kişiler olmasına özen göstermektedir.

Sabiha Gökçen’ de çalışmak isterseniz; websitesini ziyaret ederek iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Kariyerinizde önemli bir yeri olacağından ve size büyük katkılar sağlayacağından emin olabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
Adres: Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı Pendik 34912 İstanbul
Tel : 0 216 585 50 90
Faks : 0 216 585 50 89


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

21 Yorumlar

  1. satilmiş savci

    İşsizim işe ihticim var ilgileniseniz sevinirim

  2. ben amasya taşovalığım ben 15senede istanbulda oturuyorum ataşehir kayışdağında ben 12yıldır erkek köförlügü yaptım ve karsonluk ve komılıkte taptım yani şu anda iş arıyorum evligim çok açil iş arıyorum ne olursunuz bana iş verin ve ben ilkokul mezunum 24yaşindayım saygılarımla

  3. 14 arac kullaniyorum ayrica teknik ekibindede gorev yapabilirim

  4. yılmaz daşdan

    eski tgs yer.hiz.per yılmaz daşdan iş bekliyo bilgilerinize 05436497116

  5. Sabiha gökçen havaalanında özel güvenlik olarak çalışmak istiyorum, iki kez başvuru yaptım bir sonuç çıkmadı. Tecrübem de var, referansımda var, aramanızı bekliyorum. 0531 900 34 70 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

  6. merhaba 13 sene kaporta boya tamircisiyim gaz altı elektrik oksijen asetilen kaynaklarında tecrübem varB+E Ehliyetne sahibim 0530 287 12 64

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir