Anasayfa / Sağlık Haberleri / Saç Beyazlamasına Çözüm

Saç Beyazlamasına ÇözümSaçların Beyazlamasını Önleyen Hap, Beyazlayan Saçlara İlaç, Saç Beyazlamasına Çözüm, Saç Beyazlamasına Çare

Saçınızı boyamanıza gerek kalmayacak, “Saçım beyazladı” diye üzülmeyeceksiniz!

Saçları beyazladığı için üzülenlere sevindirici haber… Çünkü tek bir hapla beyaz saç tarih olacak.

Amerikalı ve İngiliz bilimadamları daha önce saçların beyazlamasını önleyecek hapı 10 yıl içinde üreteceklerini açıklamışlardı.
Bir açıklama da Fransız bir kozmetik firmasından geldi.

Fakat hapın adı sır gibi saklanıyor. Hapın dört yıl içinde piyasaya sürülmesi ve fiyatının çok pahalı olmaması bekleniyor.

Hapın bir yan etkisi bulunmadığı ancak her gün içilmesi gerektiği belirtiliyor. Hapın içindeki bir meyve türünde bulunan bileşimin saç beyazlamasını engellediği söyleniyor.

YAPAY DNA MOLEKÜLLERİ

Daha önce de ABD’deki Philadelphia Üniversitesi Tıp Fakültesi uzmanları Kyonggeun Yoon ve Vitaly Alexeev’in yaptığı çalışmalarla yapay DNA molekülleri üretilmişti. Bunlar albino farelerin mutasyon geçirmiş genlerine enjekte edildiğinde fareler normal renklerine döndü. Kozmetik uzmanları da albino farelerini siyahlatan bu formülün beyaz saçları da boyamaya gerek kalmadan kendi rengine döndürebileceğine sonucuna vardı ve hızla çalışmalara başlanmıştı.

  Saç Yakalama AparatıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Otomobilleri ne kadar biliyorsunuz?

Otomobillerin Tarihi ■ 1886, otomobilin doğum yılıdır. Bu tarihe kadar onlarca mucit motor yapmışsa da …

Bir yorum

  1. Dünyanın en güzel haberlerinden biri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir