Anasayfa / Teknoloji / Sakıp Sabancı Müzesi, iPhone’lere Konuk Oldu

Sakıp Sabancı Müzesi, iPhone’lere Konuk OlduAkıllı cep telefonlarıyla birlikte mobilleşmeye devam eden hayatımıza bir yenisi daha eklenerek, Sabancı Üniversitesi’nin geliştirdiği Sakıp Sabancı Müzesi (SSM), iPhone uygulaması gün içerisinde kamuoyuna lanse edildi. Sanat severlere merhaba diyen bu uygulama, iPhone kullanıcılarının müzeyle ilgili tüm bilgilere sahip olmasını sağlıyor. Basit arayüzü ve kolay kullanılabilir işlevleriyle birlikte hoş bir görünüme sahip olan yazılım; müzedeki güncel sergilerle ilgili ayrıntı ve görsellerin yanı sıra, kalıcı koleksiyonlar hakkında detaylı bilgileri huzurlarınıza sunuyor.
 

Entegre olarak çalıştığı Google Maps uygulaması ile birlikte müzeye ulaşım kolaylaşırken, iTunes ya da iPhone aracılığıyla da ulaşılabilen AppStore’dan “Sakıp Sabancı Müzesi” yazarak uygulamaya erişmenizde mümkün kılınıyor.

  Su Geçirmeyen Android Akıllı Telefon ElugaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir