Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Samsung’un Yeni Android’lisi Sızdırıldı: SHW-M190S

Samsung’un Yeni Android’lisi Sızdırıldı: SHW-M190SGüney Kore’li teknoloji devi Samsung’un SHW-M190S kod adı ile birlikte internet ortamında dolaşan modeli, SK Telecom aracılığıyla birlikte firmanın anavatanı üzerinde satışa sunulacak. Tasarımında iPhone 4’e benzer çizgiler taşıyan model, HDMI portu dışında Galaxy S ile birçok benzerliğe de ev sahipliği yapıyor. 1 GHz frekans hızında çalışan işlemciye ev sahipliği yapan cihaz, Google’ın geliştirdiği Android OS işletim sisteminin 2.2 kod adlı Froyo işletim sistemini içerecek.
Samsung SHW-M190S’ye ait görsel…

4 inç genişliğinde olan ve 400 x 800 piksel SuperAMOLED dokunmatik ekrana sahip olan cihaz, 5.0 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerasıyla oldukça profesyonel görüntüler elde edilmesini sağlıyor. 16 Gigabayt dahili hafızaya sahip olan cihaz, 32 Gigabayt’a kadar destek sunan MicroSD kart yuvasının yanı sıra; Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS, T-DMB alıcısı gibi teknik özellikleri de barındırıyor.

  Ear Teknik'in Ürettiği En Küçük İşitme Cihazı Earnet NanoYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir