Anasayfa / Kariyer ve İş / Samsung 2011 iş başvurusu

Samsung 2011 iş başvurusu
Samsung iş başvuru, Samsung iş ilanı

Global üstünlük ve mükemmellik peşinde, Dijital çağ 21. yüzyılda SAMSUNG sürekli olarak dinamik liderler aramaktadır.

Çalışanları için heyecan duyan bir şirkette sahip olacağınız kariyeri hayal edin. Dünya’nın farklı pazarlarında SAMSUNG’u lider ve Teknoloji’nin öncüsü yapan çalışanlarımız; Gelecek SAMSUNG Kariyerinizi keşfetmek için SAMSUNG kariyerinizi hayal edin.SAMSUNG’ta tüm çabalarımızın anahtarı başarımızın temelinde olan yaratıcı, yetenekli, ve kendini buna adamış insanlardır. Global Rekabette var olabilmek için, en yetenekli ve kurumsal kültürümüzü en iyi yansıtabilecek düzeyde insanları cezbetmeye odaklanıyoruz.

SAMSUNG’un temel felsefesi; büyümedeki kararlılık, sürekli yenilik ve iyi kurumsal vatandaşlık ilkeleri üzerine kuruludur. Uygulamalarımız başarısını ispatlamış,Dünya’nın en hızlı büyüyen ve Dijital Devrimin öncüsü firmalardan biri olarak bilinmekteyiz. Dünya’nın en büyük şirketlerinden biri olarak, olanaklarımız sonsuz gerçekten.

Global üstünlük ve mükemmellik peşinde, Dijital çağ 21. yüzyılda SAMSUNG sürekli olarak dinamik bireyler aramaktadır. SAMSUNG’un bir parçası olun ve hayal ettiğiniz kariyerin kapısını aralayın.

Samsung açık pozisyonlar ve Samsung iş başvurusu için linke tıklayınız.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir