Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Samsung Galaxy Express

Samsung Galaxy ExpressAkıllı telefon pazarında fırtına gibi esen Samsung, yeni akıllı telefonlarını sunmaya devam ediyor. Firma Galaxy Express adını verdiği yeni bir akıllı telefonunu resmi olarak duyurdu. Ancak ilginç olan bir nokta var ki; Samsung Galaxy Express ismini Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren cep telefonu operatörü AT&T aracılığı ile sunduğu bir akıllı telefonda kullanmıştı.

Galaxy Express
Uluslararası olarak sunulacak olan Galaxy Express, AT&T‘nin modeline oldukça benziyor. Yeni akıllı telefonun teknik özelliklerine bakacak olursak eğer 4.5″ büyüklüğünde ve 800×480 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED Plus dokunmatik ekrana sahip olacak. 1.5Ghz çift çekirdekli Qualcomm yonga seti yerine 1.2Ghz çift çekirdekli yonga seti ile gelecek, yonga seti üreticisi henüz belli değil.

Diğer özellikleri 720p video kayıt yapabilen 5MP arka kamera, 1.3MP ön kamera, 1GB sistem belleği, 8GB dahili veri kapasitesi, microSD kart desteği, MHL, NFC, GPS, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi, 2.000mAh batarya olarak sayılabilir. 4G LTE desteği de sunacak olan modelin fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili henüz bilgi bulunmuyor.

  M2M Pazarı, Farklı İş Alanları Oluşturup İstihdam YaratıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir