Reklamlar-Reklamcılık

Samsung Galaxy Social Camera Reklam Kampanyası

Oyunculuk, yönetmenlik ve yazarlık gibi çeşitli yetenekleriyle nam salmış James Franco, Samsung Galaxy Social Camera reklam kampanyasında karşımıza fotoğrafçı olarak çıkıyor.

James-FrancoFranco’nun hem yönetip hem bizzat oynadığı online filmde aktörün özel ve profesyonel hayatına dair kesitlere de rastlıyoruz.

Samsung’la olan anlaşmasını “iyi bir ilişki” olarak yorumlayan Franco, markanın ürünlerini de beğendiğini ekliyor.Bu kampanya Franco’nun Samsung’la yürüttüğü üçüncü iş olma özelliği taşıyor. Yılın başında Cheil aracılığıyla Galaxy Note için online bir dizi kampanya çalışmasında yer alan Franco, serinin ikinci filminin yönetmenliğini de üstlenmişti. Kampanya filmlerinin yaratım aşamalarında bulunmayı sevdiğini söyleyen Franco, insanlarla birlikte iş yapmayı; bir çerçeve oluşturup hikâyeler anlatmayı sevdiğini ifade ediyor. “Ayrıca,” diyor Franco, “böyle reklamlarda en iyi malzemeleri kullanıyorsunuz, o yüzden benim için oldukça eğlenceli.”

Samsung Electronics Global Mobil Pazarlama Direktörü Heesun Kim, Franco’nun sosyal medyayı da çok iyi kullandığını, bu markanın bu yeni kategorisini tanıtmak için mükemmel bir isim olduğunu söylüyor. Franco’nun tatil fotoğraflarını ve videolarını Galaxy ile çekip kendi Twitter ve Facebook hesaplarından paylaşacak olması da anlaşma dâhilinde.
Son olarak, Samsung’un reklam ajansı Cheil USA’in bu kampanyada parmağı olmadığını belirtmek gerekir. Samsung’un diğer ürünleri için yaptığı kampanya anlaşmalarında David Beckham ve LeBron James gibi isimler de yer alıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu