Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Samsung’dan Dünyanın En İnce Tablet Bilgisayarı

Samsung’dan Dünyanın En İnce Tablet BilgisayarıGüney Kore’nin dünyaca ünlü elektronik markalarından Samsung, piyasaya son çıkarttığı Galaxy Tab 10.1 ve Glaxy Tab 8.9 ile dünyanın en ince tablet bilgisayarını üretmiş oldu. Yeni çeşitler; 595 ve 470 gramlık hafifliği ile de beğenileri topladı.
SEUL – CHA – Güney Kore’nin dünyaca ünlü elektronik markalarından Samsung, piyasaya son çıkarttığı Galaxy Tab 10.1 ve Glaxy Tab 8.9 ile dünyanın en ince tablet bilgisayarını üretmiş oldu.
Apple’in Ipad modeline Galaxy Tab ile cevap veren Samsung, Apple ile girdiği tablet rekabetinde son ürettiği modeller ile bir adım öne geçti. Samsung’un 8.6 milimetre inceliğinde ürettiği Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab 8.9, şu ana kadar üretilmiş en ince tablet. ABD’de dün görücüye çıkan Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab 8.9; 595 ve 470 gramlık hafifliği ile de beğenileri topladı.
Adroid işletim sisteminden şaşmayan Samsung, Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab 8.9 modellerini de geleneğe uygun bir şekilde 7 inçlik ekran büyüklüğünde dizayn etti. Her türlü görünt ü ses dosyasını destekleyen Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab’ın, bellekleri 16,32 ve 64 giga bayt olan modelleri piyasa yakın zamanda sürüleceği bildirildi. ŞİNASİ ALPAGO – (CİHAN)

  Kemoterapi Programı İçin Yazılım GeliştirildiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir