Anasayfa / Teknoloji / Samsung’un eğlence telefonu

Samsung’un eğlence telefonuhttp://im.haberturk.com/2010/12/29/586312_detay.jpg?1293658640Samsung C3530, gelişmiş sosyal ağ özellikleriyle pratik ve güçlü bir mobil iletişim sunuyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken C3530, şık metalik tasarımıyla teknoloji severlerin beğenisini kazanmaya aday.

Kullanım kolaylığı sunan 2.2 inç TFT ekranlı C3530, gelişmiş sosyal ağ özellikleri sayesinde sevdiklerinizle her an iletişimde olmanızı ve 3 megapiksel kamerası ile istediğiniz bütün anları saklamanızı sağlıyor. 

Samsung C3530; aktif, multimedya içeriklere meraklı, tasarıma önem veren, aynı zamanda da sosyal paylaşım ağlarına, ailelerine ve arkadaşlarına sürekli bağlanabilmeyi isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş. C3530, sosyal paylaşım ağlarına (SNS) doğrudan erişim sağlıyor.  Dahili Twitter uygulaması ile kullanıcılar, tek bir tıkla Twitter’daki gelişmeleri takip edebiliyor ve sürekli bağlantıda kalabiliyor. İletişimi en pratik hale getiren Samsung C3530, içerdiği Bluetooth messenger, Google arama ve Parlingo, GTalk’un da aralarında bulunduğu anlık mesajlaşma özellikleriyle keyifli bir mobil deneyim vaadediyor.

C3530’un dikkat çeken bir diğer özelliği ise, Paragon UX ile menü ve uygulamalara hızlı ve kolay ulaşım sunması. Eğlence tutkunlarına yönelik geliştirilen Samsung C3530, mp3 çalar ve video kaydedici ve oynatıcısı sayesinde cep telefonu kullanıcılarının kişisel zamanlarını zenginleştirmek üzere tasarlanmış. Dahili Java oyunları sayesinde C3530 kullanıcıları, kendilerine ayırdıkları zamanın tadını doyasıya çıkarabilecek.
C3530, kullanıcıların güvenlikle ilgili endişelerini de gidermeye yardımcı olmak için bir dizi güvenlik özelliği içeriyor. Bu özellikler arasında yer alan Mobil İzleme özelliği, bir defa gerekli ayarlar yapıldıktan sonra SIM kart değiştirildiği anda çalınmış olan cep telefonunun izini sürmeye yardımcı oluyor. Ayrıca, SOS Mesajı özelliği ile cep telefonu sahibinin acil yardıma ihtiyaç duyduğu durumlarda, önceden seçilmiş olan acil durumda aranacaklar listesindekilere hızlı ve gizli bir şekilde acil durum mesajı gönderilebiliyor.

  Japonlardan İnsan Görünümlü, Cep Telefonu!

Teknik Özellikler
Samsung C3530
Şebeke
 EDGE (850/900/1800/1900)
Boyutlar
 112.2×46.7×11.9  ( 91.4g )
Ekran
 2.2inç 260K TFT (240×320 piksel)
Kamera
 3 MP FF kamera
Ses/Müzik
Müzik Çalar, RDS’li FM Radyo, Radyodan kayıt,
3.5 mm kulaklık girişi

Video
 Video Oynatıcı / Kayıt, MPEG4/H.263
Katma Değerli Özellikler
 Paragon UX ile menülere, uygulamalara hızlı ve kolay ulaşım
 Sosyal Ağlara Hızlı erişim, Dahili twitter uygulaması, Google arama,
 Anlık Mesajlaşma (Parlingo IM, AIM, GTalk), Bluetooth messenger
 Dahili Java oyunları, Sözlük, Ses Kaydedici, E-posta, ajanda
 Mobil İzleyici / SOS Mesajı / Sahte arama
 Dahili oyunlar

Bağlantı özellikleri
 Bluetooth v2.1 + EDR, USB 2.0 High Speed
Hafıza
 50 MB Dahili + micro SD(16 GB’a kadar)
 1000 adet Rehber hafızası

Pil  960mAh
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir