Anasayfa / Şirket Haberleri / Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Akıllı Cep Telefonları

Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Akıllı Cep TelefonlarıSamsung’un Katlanabilir Ekranlı Akıllı Cep Telefonları

Hem akıllı hem katlanabilir!
Katlanabilir ekranlı akıllı cep telefonları 2012 başlarında piyasada olacak

Güney Koreli elektronik şirketi Samsung‘un katlanabilir ekranlı ve kırılmaz akıllı cep telefonlarını 2012’nin ikinci çeyreğinde piyasaya çıkaracağı bildirildi.
International Businnes Times dergisi ve teknoloji çevrelerinden sızan haberlere göre, Samsung’un geçen Ocak ayında 11 cm genişliğinde ve sadece 0,3 mm kalınlığındaki katlanabilir “AMOLED” ekranları tanıtmasının ardından, bu teknolojiyi kullanan “rulo yapılabilir ve çekiç darbelerine dayanıklı” cep telefonları gelecek yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sunulacak.

Atom kalınlığındaki “grafen” katmanlarının sıvı kristal ekranla bir araya getirildiği bu teknolojiyle üretilen ve Samsung’un “Galaxy Skin” adını verdiği konsept telefon, 800×480 yüksek çözünürlüğe sahip AMOLED ekran, 8 megapiksel kamera ile 1Gb RAM ve 1,2 GHz işlemciye sahip bulunuyor.

  Cisco, İnterneti Uzaydan “Yönlendirecek”Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Kobi’lerde Bilgi Sistemleri ve ERP

İşletmelerde entegre edilmiş kurumsal kaynak planlaması sistemleri (ERP-Enterprise Resource Planning Systems) kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Yazılım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir