Anasayfa / Emlak Haberleri / Sanayici Saray Grup, inşaatçılığa soyundu

Sanayici Saray Grup, inşaatçılığa soyunduSanayici Saray Grup, inşaatçılığa soyundu

Türkiye’nin alüminyum sanayicilerinden olan Saray Grup, İstanbul Bahçelievler’de geliştirdiği Greenist projesiyle konut sektörüne girdi. Grup, 1980’den bu yana inşaat sektörüne iç ve dış cephe çözümleri üreterek geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynamıştı.

saray group

Alüminyum sektörünün öncü firmalarından Saray Grup, yatırım rotasını konut üretimine çevirdi. 1980’den bu yana geliştirdiği yenilikçi ve öncü inşaat iç ve dış cephe çözümleriyle, sektörde faaliyet yürüten Saray Grup, Greenist ile bu anlayışını artık konut projelerine de taşıyor. İstanbul Bahçelievler Güneşli’de hayata geçirilen Greenist projesi, kentin merkezinde ama karmaşasından uzak konumuyla dikkat çekiyor.
Saray Grup kurucusu Ahmet Saraylı, her geçen gün zorlaşan şehir hayatında, Greenist projesiyle site sakinlerine tamamen doğal bir hayat sunmayı hedeflediklerini söylüyor.

İstanbul’un son yıllarda en hızlı gelişim gösteren bölgelerinden biri olan Bahçelievler Güneşli’de yer alan Greenist 175 daireden oluşuyor.

277 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan proje, geniş kat bahçeleri ve teraslarıyla şehrin merkezinde fakat karmaşasından uzak bir yaşam alanı sunuyor. Peyzaj mimarisi ve tasarımıyla tamamen doğal ve yeşil odaklı mimariyi esas alan projede 44 adet 1+1, 42 adet 2+1, 63 adet 3+1, 9 adet 4+1, 15 adet 4,5+1 ve 2 adet 5+1 daire yer alıyor. Atatürk Havalimam’na beş dakika, Hilton Garden Inn İstanbul Airport Otel ile yan yana olan Greenist, aynı zamanda eğitim kuramlarına ve sağlık merkezlerine yakınlığıyla tüm aile fertlerinin hayatını kolaylaşürmayı hedefliyor, ödemeler Garanti altında Sosyal alanları, yeşilliği ön planda tutan mimarisi, farklı daire seçenekleri ve her tipteki yaşam alanında sunduğu teras veya balkonlarıyla, sakinlerine şehrin göbeğinde bol oksijenli bir yaşam vadeden Greenist’te konut ödemeleri için Garanti Mortgage ile anlaşıldı.

  Satılık ve kiralık pansiyonlar

Ahmet Saraylı, yapılan anlaşmada 60 ay vadeli 0.59 faiz oranıyla oldukça iyi bir ödeme planı sunduklarını dile getiriyor.

Saraylı, ‘Yeşil alanlar, su öğeleri ve özenli peyzaj mimarisiyle sürdürülebilir florayı oluşturduğumuz yaşam alanımızın, ulaşılabilir rakamlar olmasına çok büyük önem verdik. Garanti Mortgage ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma ile de bunu garantiye aldık” diyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Anonim Şirketlerin Özellikleri ve İnceleme

Bu yazımda; “Anonim Şirketlerin” özelliklerini incelemeye ve özet şekilde sunmaya çalışacağım. Anonim Şirketler ve özellikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir