Anasayfa / Kariyer ve İş / Sapanca Belediyesi Geçici Personel Alımı

Sapanca Belediyesi Geçici Personel Alımı

Sapanca Belediyesi Geçici Personel Alımı

Sapanca Belediyesi geçici personel alımı yapmaktadır. Geçici harita mühendisi ve inşaat teknikeri alımı için yayınlanan ilan aşağıdadır. Sapanca ve çevresinde ikamet eden takipçilerimizi daha çok ilgilendiren bu alımın detaylarını ilandan inceleyerek, belediye bünyesinde çalışmak istiyorsanız başvurularını yapabilirsiniz.

Belediyeler-Sapanca Belediye Başkanlığı
Son Başvuru Tarihi : 22 Ağustos 2011
Yayınlanma Tarihi : 11 Ağustos 2011Genel Şartlar
Adayların 4 Yıllık Mühendislik Fakültelerinin Harita Mühendisliği yada Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliğinden mezun olması gerekmektedir. Talep sonucu nihai listeye(2010 KPSS P3 puan türüne göre en yüksek puan alandan başlamak üzere açık iş sayısının 3 katı) giren adaylara mülakat tarihi Sapanca Belediyesi tarafından bildirilecektir.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihinden itibaren 10 gün içerisinde Sakarya İŞKUR Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge yada beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Önceliklilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde hazırlanan liste Sapanca Belediyesi tarafından bildirilecektir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır. Sakarya İli dışında ikamet edenlerin başvuruları kabul edilmez. Talep Geçici( En Çok 5 Ay 29 Gün) İşgücü Talebidir.

Meslek Bilgileri
Meslek: Harita Mühendisi
Öğrenme Türü: Okuldan

Öğrenim Bilgileri
Genel Birim Adı: Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi
Genel Bölüm Adı: Harita Mühendisliği
Öğrenim Seviyesi: Lisans
Genel Birim Adı: Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi
Genel Bölüm Adı: Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Öğrenim Seviyesi: Lisans

Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi: Kamu Personel Sınavları
Sınav Adı: KPSS
Sınav Puan Türü: KPSSP3
En Az Puan Limiti: 60

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Akyazı, Geyve, Hendek, Karasu, Kaynarca, Sakarya Merkez, Sapanca, Kocaali, Pamukova, Taraklı, Ferizli, Karapürçek, Söğütlü, Adapazarı, Erenler, Arifiye, Serdivan

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir