Anasayfa / Emlak Haberleri / Sarphan Finans Park Ofis

Sarphan Finans Park OfisEkonominin kalbi Sarphan Finans Park Ofis’te atacak
Finans ve ekonomi dünyasının yeni merkezine komşu olan Sarphan Finans Park’ta yer alan Sarphan Finans Park Ofis, stratejik konumuyla İstanbul Anadolu Yakası’nda iş yapan kuruluşlara benzersiz avantajlar sağlıyor.

Prestijli projelere imza atarak sektörünün öncü kuruluşları arasında yerini sağlamlaştıran Sarp Group, TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park projesiyle iş çevrelerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Sarphan Finans Park’ta yer alan Sarphan Finans Park Ofis, BDDK, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası’nın merkezleri ile Sermaye Piyasası Kurulu’na komşu olmasının yanı sıra her türlü lüks ve konfora sahip olarak şirketlere prestijli bir iş ortamı sağlıyor.
İş dünyasının yeni vitrini
İstanbul Anadolu Yakası’na taşınacak Türkiye’nin yeni finans ve ekonomi merkezine komşu olan Sarphan Finans Park Ofis, modern görünümü zarif bir mimari anlayışla bütünleştiren işlevsel tasarımı ile öne çıkıyor ve Sabiha Gökçen Havaalanı ile metroya çok yakın olan stratejik konumu sayesinde iş çevrelerine birçok avantaj sağlıyor.

Toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis’te 4 kat otopark, lobi, resepsiyon, her türlü teknik donanıma sahip ofisler, süs havuzu, ön ve yan cephelere bakan ofislerde teraslar ve kat bahçeleri, panoramik asansörler, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı bulunuyor. Kat bahçelerine açılan ofis katlarının ferah bir iş ortamı yarattığı, toplam 123 ofisten oluşan Sarphan Finans Park Ofis, iş ve ekonomi dünyasının yeni merkezine komşu olmanın avantajlarını beraberinde getiriyor, şirketlerin değerine değer katmayı hedefliyor.

Ödüllü iş ve yaşam merkezi
2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi’nde “Beş Yıldızlı Avrupa’nın En Prestijli Projesi”, 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edilen Sarphan Finans Park, standartları zirveye taşıyan yaşam ve iş merkezi olarak iş çevrelerinden yoğun ilgi görüyor. İlklere imza atan ultra modern yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park’ta, lüksün sınırlarını zorlayan beş yıldızlı residence, finans ve ekonomi dünyasının merkezinde yer alan beş yıldızlı ofis alanları ve her türlü konforu sunan beş yıldızlı bir otel yer alacak.

  Galataport Projesi İle Bölgede Emlak Talebi PatladıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir