Anasayfa / Teknoloji / Schindler 6300 Yeni Nesil Tasarım

Schindler 6300 Yeni Nesil Tasarım




Schindler 6300

Dünyanın önde gelen asansör ve yürüyen bant üreticilerinden Schindler, özel projeler için tasarlanan 6300 ürünü ile hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor. En kısa sürede kurulum standardını getiren Schindler 6300, montaj sürecinde yarı yarıya varan zaman tasarrufu da sağlıyor. Mükemmel tasarımı, sessiz çalışma özelliği ve geniş kabini ile kullanıcıların beğenisine sunulan Schindler 6300, farklı bir seyahat duygusunu da yaşatıyor. Aynı zamanda 3 yolcudan 15 yolcu sayısına kadar da çıkabiliyor.

BİNALARINIZIN ASANSÖR MALİYETLERİNİ DÜŞÜRÜYOR

Hızlı ve sorunsuz monte edilebilme kabiliyeti ile Schindler 6300, asansör değiştirmede kullanıcılar ve mimarlar tarafından çok tercih edilebilecek bir ürün niteliğinde. Her türlü konfor ve güvenlik özellikleriyle maliyetleri en düşük seviyede tutuyor. Az yer kaplayan, makine dairesiz ve yüksek derecede çevre dostu olan Schindler 6300, enerji tüketiminden de tasarruf eder nitelikte.



Schindler 6300, seçebileceğiniz birçok tasarım seçeneğiyle binanın karakteristik özelliklerini destekliyor. Paslanmaz çelikten sıcak ahşaba, canlı renklerden cilalı yüzeylere uzanan dört dekor hattı ve yirmi ayrı renk seçeneği sunan Schindler 6300, gelişmiş trafik yönetimi sayesinde verimli hareketlilikte konfor, daha az bekleme süresi ve az gürültü ile kullanıcıların ilk tercihi olabilir.

Schindler Genel Müdürü Mike Jackson, Schindler 6300 ürünüyle, mevcut bina asansörlerinde yenilik isteyen müşterilere farklı çözümler sunduklarını belirterek, ‘Mevcut asansörlerini yenilemek için gelen tüm müşterilerimize zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlıyoruz. Onlara hayatlarını kolaylaştıran pratik çözümler sunuyoruz’ dedi.

Schindler Asansör Sanayi A.ş. Hakkında:

Schindler Grubu, dünyanın en büyük yürüyen merdiven tedarikçisi ve ikinci en büyük asansör üreticisidir. Ticari faaliyetleri beş kıtaya yayılmış bulunan şirketin bünyesinde yaklaşık 43.000 kişi çalışıyor. 1947 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Schindler, dünya üzerindeki hemen hemen tüm bina tiplerine uygun taşıma sistemlerinin tasarımını, montajını ve modernizasyon çalışmalarını yapıyor ve bu sistemlerle ilgili servis hizmetlerini sağlıyor. Küresel ölçekte Schindler markalı sistemler her gün 900 milyondan fazla kişiyi taşıyor.






İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir