Anasayfa / Haberler / Scrikss Doppio Kalem ile Hem Yaz Hem İşaretle

Scrikss Doppio Kalem ile Hem Yaz Hem İşaretleScrikss Doppio

İş hayatında, evde, okulda, hangi meslek veya yaş grubunda olursanız olun, masamızın üzerinde, çantamızda veya gömlek ceplerimizde olan kalem hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olarak yerini korumaya devam ediyor. Günümüzde her gün yenilenen ve değişen teknolojik araç ve gereçler etrafımızı sarmışken seçtiğimiz kalem tarzımızı ifade ederek bizleri yansıtmaya devam edecek.
Kaliteli ve özgün tasarımlarıyla yenilikleri yıllardır bizlerle buluşturan Scrikss Kalem tarafından üretilen Scrikss Doppio, tek kalemde iki farklı uç kullanımı ve her iki uca ait yedek refilleri ile uzun süreli yazma ve işaretleme imkanı sunuyor. Yazı yazmak için roller uç ve vurgulamak istediğiniz yerleri işaretlemeye yarayan fosforlu uca sahip Scrikss Doppio özel tasarımıyla en vazgeçilmez kaleminiz olacak. Metal gövdesi, ergonomik tasarımı, her iki uca ait yedek refill imkanı ve solmayan mürekkep özellikleriyle Scrikss Doppio ile yazmanın ve işaretlemenin ayrıcalığına varacaksınız.

Tecrübe ve yaratıcılığı ile ‘ilk’leri gerçekleştiren ve dünyaca ünlü markaların distribütörü olan Scrikss Kalem yeni yılda yapacağı yeniliklerle hayatınızı kolaylaştırmaya ve renk katmaya devam edecek.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dağcılık sporu ülkemizde çok ilgi görüyor

Dağcılık sporu ülkemizde gün geçtikçe daha çok ilgi görüyor. Bu sporu layıkıyla yapabilmek için iyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir