Sağlık Haberleri

Şeker Hastalığının Tedavisi Varmı?

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere şeker hastalığı (diyabet) tedavisi hakkında başımdan geçenleri anlatacağım.

Öncelikle şeker hastalığı mart 2012 yılında başıma geldi ve şuan 2014 mayıs ayındayız 14 ay boyunca neler yaptım ve ne durumda olduğumu paylaşacağım. Yaşım 34 ailemde bu hastalık annemde var yaşı 55 hastalığa yakalanı 3-4 yıl oldu.

Sizlere tavsiyem şeker hastalığı nedir?. Diyabet neden olur, kimlerde olur?. Şeker hastalığının tedavisi varmıdır?. Şeker hastalığının vücuda zararları nedir?. Gibi soruların cevaplarını araştırın hastalığınızı tanıyın tanışın.Çeşitli bitkisel ürünler satılır şekeri iyileştirir, şu bitki kullanın iyileşin, diyabet hastalığının çaresi bulundu gibi vaatlerle insanları sömürürler. Bu bitkilerin yada karışımların kan şekerini düşürdüğü doğrudur düşürebilir ama çare değildir. Günü kurtamak denebilir yada o anlık düşürebilir. Az çok internetten araştırma yaparsanız hiç karışımlar almadan tükettiğimiz bir çok meyve sebzenin de bu işi gördüğünü anlayacaksınız. soğan, samırsak, tarçın vb… bir kaç örnekle sıralayabiliriz.

Gelelim ben ne yaptım sorusuna arkadaşlar Peygamber efendimizde buyurmuşlar ki çörek otunun ölümden başka her derde devadır hadisi şerifine.
Kasım 2012’den bu yana mayıs 2013 tam altı aydır çörek otunu sabahları bir çay kaşığı ağızda iyice çiğneyerek yutuyorum acı ve iğrenç tadına rağmen bunu altı aydır yapıyorum ve yapmayada devam edeceğim. çörek otununun çekilmişini almayın yada kendiniz çekmeyin içinde bulunan uçucu yağlar kaybolacağı için kendinize eziyetten başka bir işe yaramaz.

Sonuç olarak kan şekerim açlık 272 ile teşhis konmuştu 3 aylık değerler 12 idi şeker ilacı kullanıyorum açlık kan şekeri 95 ve 3 aylık değerler 0,5 çörek otunu  şiddetle tavsiye ederim.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu