Anasayfa / Kariyer ve İş / Şekerbank 2014 Yılında 900 Personel Alacak

Şekerbank 2014 Yılında 900 Personel Alacak
ANADOLU’DA ŞUBE AÇACAK

‘Anadolu bankacılığı’nı misyon edinen Şekerbank, sadece metropoller ve kent merkezlerine değil, yerel ihtiyaçlar doğrultusunda küçük yerleşim birimlerine de şube yatırımı yapan bir banka.

seker bank eleman alimiSon verilere göre, toplam 299 şubesi bulunan bankanın bu şubeleri 71 il 97 merkez ilçede bulunuyor. Şekerbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Nejat Bilginer, bu çerçevede, bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanamayan bölgeler başta olmak üzere, 2014 yılında 38 şube daha açıp 350 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini açıklıyor. Bilginer özellikle çiftçi, esnaf ve küçük işletmelere yakın olmak amacıyla, yeni şube yatırımlarını ağırlıklı Anadolu’da açacaklarını da söylüyor. Bankanın 31 Ekim itibariyle 4 bin olan personel sayısı 2014 yılında 900 civarında yeni personel alımı ile 5 bine yaklaşacak.

Anadolu bankacılığı‘ misyonu gereği, banka özellikle, satış ve pazarlama kadroları için yerel davranabilme yetkinliğine sahip, müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilen, bankanın stratejilerine uygun adayları istihdam etmeyi hedefliyor.

sekerbank.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir