Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Sen de Yandex’le Sloganıyla Yandex Balkon Reklamı

Sen de Yandex’le Sloganıyla Yandex Balkon Reklamıİnternet arama motoru Yandex, Rusya dışındaki ilk pazarı Türkiye’ye hızlı bir giriş yaptı.

Türkiye’de 1. yılını dolduran Yandex, şimdi internet kullanıcılarına sunduğu farklı hizmetleri anlatan reklam kampanyasıyla yayında.
Ürün arama, İngilizce-Türkçe sözlük, şarkı arama ve şiir arama özelliklerini anlatan kampanya, Leo Burnett İstanbul yaratıcı ekibi tarafından hazırlandı. Yönetmenliğini Burcu Matur’un yaptığı Yandex’le filmlerinin prodüksiyonunu POW! üstlendi. Çekimleri iki günde 4 farklı mekânda gerçekleştirilen 4 ayrı film yayına girdiği anda büyük ilgi uyandırdı.

Kampanyanın filmlerinde, kahramanların karşılarına çıkan sorunlar karşısında çaresiz kalmaları ve çözümün Yandex olduğu esprili bir dille işleniyor.

Yoğun bir internet iletişimi de olan kampanya, “Sen de Yandex’le” sloganıyla, Türkiye’yi aradığı her şeyi Yandex’lemeye davet ediyor.

  YouTube'un aklı fikri reklamdaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir