Şirket Haberleri

Shell’den Son 10 Günde 10 Yeni İstasyon

Akaryakıt sektörünün en beğenilen markası Shell*, geniş istasyon ağına 10 yeni halka daha ekledi. Çanakkale Biga, İzmir Menemen ve Pınarbaşı ile Aydın, Isparta, Zonguldak Ereğli, İstanbul Mahmutbey ve Sefaköy, Başakşehir 1. Etap ve İstanbul Yeşilpınar’da açılan Shell istasyonları, modern altyapıları ve geniş ürün yelpazeleriyle Shell kalitesinin tüketicilerle yeni buluşma adresleri oldu.

Shell & Turcas Perakende Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir, Shell kalitesini tüm tüketicilere ulaştırabilmek için istasyon ağını hızla büyüttüklerini belirterek, “Shell olarak her noktaya hizmet ulaştırma vaadimizi gerçekleştiriyoruz. Modern bir altyapıya, geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip istasyonlarımız, müşterilerimize hak ettikleri kaliteli hizmeti sunacak. Müşterimizin bize ihtiyaç duyduğu her yerde var olmaya devam edeceğiz.” dedi.
* Shell Capital Dergisi tarafından düzenlenen, ‘Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri’ araştırmasında son sekiz senedir Akaryakıt Dağıtımı ve Madeni Yağlar Sektörü’nün En Beğenilen Şirketi seçiliyor. Shell, 2010 yılında Perakende Günleri kapsamında, ‘En Beğenilen Perakende Kuruluşu’ ödülüne layık görüldü. Shell ayrıca, Türkiye Kalite Derneği tarafından hazırlanan Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) 2010 yılı 2. Çeyrek sonuçlarında akaryakıt istasyonları kategorisinde birinci oldu.

Shell & Turcas Petrol A.Ş. Hakkında:

Shell, Türkiye pazarına 1923 yılında girdi. Cumhuriyet ile yaşıt olan şirket, 87 yıl önce akaryakıt dağıtımı ile faaliyete başladığı Türkiye pazarında gerçekleştirdiği yatırımlarla bugün ülkenin önde gelen enerji gruplarından biri. 2006 yılında yeni bir yapılanmaya giden Shell, Turcas Petrol ile gerçekleşen birleşmeyle Petrol Ürünleri ve Madeni Yağlar Perakende ve Ticari Satışlar segmentlerini % 70 Shell, % 30 Turcas Petrol ortaklığında kurulan Shell & Turcas Petrol A.Ş. çatısı altında yapılandırdı. Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin faaliyet alanında “Perakende Satışlar”, “Ticari Akaryakıtlar”, “Madeni Yağlar” ve “Rafineri ve Dağıtım” bulunmaktadır. “LPG”,“Enerji ve Gaz”, “Havacılık Satışları”, “Kimya Satışları” ve “Denizcilik Satışları” ise Türkiye’deki diğer Shell şirketlerinin ana faaliyet alanıdır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu