Anasayfa / Turizm ve Tatil / Side’de yalı keyfinde bir balayı

Side’de yalı keyfinde bir balayıEvliliğin ilk günlerindeki çiftlere rüya gibi bir tatil yaşatan Side ve Manavgat’taki oteller, balayı tercihlerinde üst sıralarda…
Ali Bey Hotels&Resorts, Antalya’nın eşsiz doğası ve tescillenmiş mavisi içinde, eşinizle baş başa romantik saatler geçirebileceğiniz masalsı bir ortam sunuyor. Zeynep Fadıllıoğlu’nun imzasını taşıyan göz alıcı dekorasyonu, İstanbul yalılarının ihtişamını zarifçe yansıtan mimarisi ve kusursuz hizmetleriyle, evliliğin ilk günlerindeki çiftlere rüya gibi bir tatil yaşatan Side ve Manavgat’taki oteller, balayı tercihlerinde üst sıralarda yer alıyor.

Ali Bey Hotels&Resorts oteller grubuna bağlı Ali Bey Resort Side, Ali Bey Club Manavgat ve Park Manavgat Tesisleri; ustalıkla tasarlanan mimarisi ve kusursuz hizmetleriyle masalsı bir balayı geçirmeye olanak sağlıyor. Balayı çiftleri için özel dekore edilen odaları, etkileyici görselliğiyle de dikkat çeken oteller, yeni evli çiftlerin vazgeçilmez adresi oluyor.
Side’de yalı keyfinde bir balayı için

Ali Bey Hotels&Resorts oteller grubuna bağlı Ali Bey Resort Side; Zeynep Fadıllıoğlu’nun imzasını taşıyan göz alıcı dekorasyonu ve İstanbul yalılarının ihtişamını yansıtan mimarisini çok özel bir balayı programıyla birleştirerek,  yeni evli çiftlerin vazgeçemeyeceği bir adres oluyor.  Ali Bey Resort Side’de balayı, özel dekorasyonlu VIP suitte odaya meyve sepeti ve şarap servisiyle başlayıp, akşam şampanya ve çikolatalarla devam ediyor.  İlk sabah odaya kahvaltı ve gazete servisi ile başlayan ayrıcalıklı tatil “Samara Spa”da çiftlere özel indirimli masaj, indirimli pavillon kullanımı ve Ala Carte Restoran’da romantik bir akşam yemeğiyle devam ediyor. Ali Bey Resort Side’de rüya gibi geçecek evliliğin ilk günlerini unutamayacaksınız.

Hareketi seven çiftlerin balayı gözdesi

Ali Bey Club Manavgat ve Park Manavgat tesisleri, aktif tatil ve eğlenceli etkinlikler anlayışını balayında da sürdüren çiftler için; 25 bin metrekare büyüklüğündeki aquapark’ı, dünyaca ünlü Fitness First spor stüdyosu ve 62 kortlu tenis merkeziyle, hareketi seven balayı çiftlerine cazip seçenekler sunuyor. Yenilenen özel dekorasyonlu superior odalarında, şampanya ve çikolata eşliğinde romantik bir balayı konsepti sunan tesisler; yüzlerce çeşit ağaç ve çiçekten oluşan doğal güzellik içerisinde, huzur dolu saatlere ya da profesyonelce hazırlanan animasyon gösterileriyle sizi eğlenceye davet ediyor.

  E-spor Etkinlikleri Yerel Turizm Sektörüne Ciddi Katkı SağlıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Turist başına gelir nasıl artırılacak?

Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmde Türkiye Akdeniz bölgesinin en hızlı gelişen, ülkelerinin başında yer alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir