Anasayfa / Haberler / Sigorta yaptırırken detaylı inceleme yapın

Sigorta yaptırırken detaylı inceleme yapın

Sigorta yaptırırken detaylı inceleme yapın

Müzik dünyasının ‘amca’ lakaplı ustası İlhan Şeşen, “Bireyler, ihtiyaçlarına uygun sigorta ürünleri alırken, mutlaka detaylı bir araştırma yapmalı” diyor.

HANDF, KUTLU AVUKATLIKLA başladığı çalışma hayatına şarkıcılıkla devam eden ve müzik sektöründe önemli başarılara imza atan İlhan Şeşen, özel sigortaların, kişilerin hayatında mutlaka yer alması gerektiğini söylüyor.

Müzik dünyasının “amca” lakaplı ustası Şeşen, ŞEMSIYE’ye yaptığı açıklamada, “Bireyler, ihtiyaçlarına uygun sigorta ürünleri alırken, mutlaka detaylı bir araştırma yapmalı” diyor.

Herkesin ihtiyaçlarını doğru belirlemesinin ve buna uygun bir sigorta ürünü satın almasının yararlı olacağını belirten Şeşen, “İhtiyaçlara uygun bir ürün alınmadan önce, detaylı araştırma yapılmalı ve poliçeler iyice okunmadan imza atılmamalı” şeklinde konuşuyor.Hayatın her zaman risklerle dolu olduğunu ifade eden Şeşen, zamanında alınacak sigorta önlemlerinin, olası maddi kayıpları ortadan kaldıracağını da dile getiriyor. Bu zamana kadar çeşitli konser iptalleri yaşadığını söyleyen Şeşen, etkinlik iptallerinin sigortalanmasını sağlayan sigorta ürünlerinden faydalanmanın da büyük önem taşıdığını ifade ediyor.

Müziğe ilgim küçük yaşlarda başladı

Hukuk fakültesi mezunu olan ve uzunca bir süre avukatlık yapan Şeşen, sonrasında ise dans müziği orkestralarında şarkıcılık yaparak müziğe başladığını belirtiyor. Aslında müziğe olan ilgisinin küçük yaşlarda başladığını söyleyen Şeşen, sonrasında bu ilgisinin arttığını ve bir albüm çıkarmaya kadar gittiğini söylüyor. İlk önce yeğenleri ile Grup Gündoğar-ken adlı bir grup kurduğunu, ardından ise solo albümler yaptığını ifade eden Şeşen, bir dönem TV ve radyo programlarında yapımcılık ve sunuculuk da yaptığını ifade ediyor.

Şeşen, konserlerinin devam ettiğini ve bir yandan da tek kişilik bir oyun ile bir film senaryosu yazdığını dile getiriyor. Dönem dönem çeşitli yapımlarda yer alan Şeşen, oyunculuğu çok sevdiğini ve ayrıca şu anda gelen dizi tekliflerini de değerlendirdiğini belirtiyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir