Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Şimdi Yenilik Zamanı, Şimdi Bingo Zamanı Reklam Kampanyası

Şimdi Yenilik Zamanı, Şimdi Bingo Zamanı Reklam KampanyasıBingo’nun “Şimdi yenilik zamanı, şimdi Bingo zamanı” sloganıyla kurgulanan ve yeni bir stratejiyle oluşturulan reklam kampanyasının filmleri arka arkaya mecrada yerini alıyor.

bingo ivana

Bingo markasının tüketicinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geliştirdiği ürün serilerinin tanıtıldığı reklam filmlerinde benim dikkatimi çeken çok doğru bir iç görüden yola çıkılmış olması. Titiz kadınların vazgeçilmezi olan çamaşır suyunu tanıtırken yine onların kullandığı ‘şartlı şurtlu’ temizlik lafının kullanılması da ‘cuk’ oturmuş.
Vietnam imzası taşıyan bu reklamların her birinde kadınların en çok izlediği programların sunucularının konuk olarak yer alması ise filmleri daha da dikkat çekici hale getirmiş.

  Televizyon Reklamlarının Marka Tutumuna EtkisiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir