Anasayfa / Emlak Haberleri / Sinpaş Bosphorus City’de Fiyatlar 181 Bin TL’den Başlıyor

Sinpaş Bosphorus City’de Fiyatlar 181 Bin TL’den Başlıyor60 metrekare ile 645 metrekare aralığında değişen daire seçenekleri bulunan projede 720 metre uzunluğunda boğaz, 2 boğaz köprüsü, geleneksel ve modern mimari ile yorumlanan boğazın yalıları ve İstanbul’un yedi tepesi bulunuyor.
Bosphorus City Örnek Daire Resimleri Bosphorus City Örnek Daire Resimleri Bosphorus City Örnek Daire Resimleri Bosphorus City Örnek Daire Resimleri
Sponsorlu Bağlantılar

Sinpaş GYO’nun Küçükçekmece‘de projelendirdiği Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük temalı konut projesi Bosphorus City’de, 26 bin metrekare büyüklüğünde, yaklaşık 750 metre uzunluğunda boğaz, 2 boğaz köprüsü, geleneksel ve modern mimari ile yorumlanan Boğaz’ın yalıları ve İstanbul’un seçkin boğaz semtleri bulunuyor. İstanbul’un özgün yaşam tarzını yansıtan semtler, Ortaköy, Beylerbeyi, Rumeli Hisarı, Kandilli, Emirgan, Kanlıca, İstinye, Yeniköy ve Paşabahçe projede yeniden yorumlanıyor. Tasarımı 3 yıl süren Bosphorus City, tamamlandığında 10 bin kişiye İstanbul’un doyumsuz güzelliklerinin bir arada olduğu bir yaşam alanı sunacak. 66 konutun teslim edilerek, yaşamın başladığı projede fiyatlar 181 bin 700 lira ile 2 milyon 874 bin lira arasında değişiyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir