Anasayfa / Emlak Haberleri / Sinpaş GYO, Temalı Projeleriyle Gayrimenkul Sektörüne Öncülük Ediyor

Sinpaş GYO, Temalı Projeleriyle Gayrimenkul Sektörüne Öncülük EdiyorSinpaş GYO, temalı projeleriyle modern yaşam anlayışını inşa etmeye devam ediyor. Şirket, İstanbul, Ankara ve Bursa ‘daki projeleriyle 2013’te de gayrimenkul sektörüne öncülük edecek…

simpas

1974 yılında Ankara’da kurulan Sinpaş Grubu’nun 2006 yılı sonunda aldığı yeniden yapılanma kararıyla konut projeleri alanındaki çalışmalarını devrettiği Sinpaş GYO, 40 yıllık tecrübesini ardına alarak geliştirdiği konut projeleriyle Türkiye’de yaşamın çehresini değiştirmeye devam ediyor.

Bosphorus City ile Türkiye’nin ilk temalı konut projesinin geliştiricisi olan Sinpaş GYO, vizyonu ve “Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonu ile yatırım yaptığı bölgelerdeki yaşam koşullarının iyileştirilmesi için stratejiler gerçekleştirmeye devam ediyor.

“2012′ BAŞARIYLA KAPATTIK”

Sinpaş GYO’nun yüzde 49 halka açıklık oranı ile BIST’te işlem gördüğünü belirten icra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çe lik, şirketin çizdiği istikrarlı başarı grafiği ile ilk günden beri hissedarları ve iş ortakları için değer ya rattığını söylüyor. Çelik sözlerini şöyle sürdürüyor:

“Portföy büyüklüğü ve piyasa değeri açısından sektörde önemli bir konuma sahip olan şirketimiz, teslim ettiği ve satışını başlattığı tüm projeleri ile yıl sonu hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Güçlü finansal yapısı ve sürdürülebilir başarı stratejileriyle sektördeki belirsizliklerden etkilenmeden büyümeye devam eden şirketimizin aktif büyüklüğü 31.12.2012 itibarıyla 2.094 milyon TL’ye ulaştı” dedi.
ANKARA’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

2012’de Sinpaş GYO’nun temellerinin j” atıldığı Ankara’ya çok değerli projelerle

giriş yaptıklarını belirten Çelik, “Ankara’daki ilk projemiz olan İncek Life, şehrin ilk konsept projesi olarak bugüne dek alışılagelen standartların dışında bir örnek oluşturuyor.

Yüzde 70 yeşil alanı ve biyolojik göletiyle doğanın sağlık ve huzur verici faydalarını sunan, spor aktivitelerinden günlük ihtiyaçlara her türlü ayrıntının düşünüldüğü tasarımıyla başkentin örnek gösterilen konut projesi haline geldi. Kısa zamanda elde edilen yüksek satış oranı ile Ankara girişimimiz büyük başarıyla taçlandı. Sinpaş GYO încek Life projesi ile yenilikçi vizyonunu bir kez daha ortaya koydu” dedi.

  Oteller artık rezidans AVM ve ofisle geliyor

2013’TE DE BAŞKENTİN YILDIZI OLACAK

2013 yılında Ankara’daki projelerle ivmesini artırmaya hazırlanan Sinpaş GYO, yeni girişimlere de imza atacak. Şirket, ön satışlarına başlanan ve Ankara’da lüks yaşamın simgesi haline gelecek olan The First Çankaya, İncek Life Residence ve Gaziosmanpaşa’da lansmanı yapılacak yeni projesiyle bu yıl Ankara’nın yine yıldızı olacak.

SİNPAŞ GYO’DAN YENİ PROJELER

Sinpaş GYO, İstanbul’da şehrin kalbinde yer alan projesi Bomonti Time ile İstanbul Sarayları ve Bosphorus City projelerinin yanında bulunan arazisinde gerçekleştireceği projesinin ön satışlarına başlayacak.

Teslimleri devam eden İstanbul Sarayları ve Bursa Modern projeleriyle Sinpaş GYO, 2013’te de İstanbul ve Bursa gayrimenkul piyasalarının öncüsü olmaya devam edecek.

Sinpaş GYO gayrimenkul projeleri

İncek Life / İncek – Ankara Egeboyu / Sancaktepe – İstanbul İtovver / Şişli Bomonti – İstanbul İstanbul Sarayları / Küçükçekmece – İstanbul Aqua City 2010 / Sancaktepe – İstanbul Bosphorus City / Küçükçekmece – İstanbul Bursa Modern / Demirtaş-Bursa Lagün / Sancaktepe – İstanbul
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir