Anasayfa / Şirket Haberleri / Şirketlerin kurumsal TV merakı

Şirketlerin kurumsal TV merakıŞirketlerin kurumsal TV merakı

Kurumsal TV sistemini şirketler hem şube ve personelle iletişim kurma aracı olarak kullanıyor hem de reklam mecrası olarak.

Son yıllarda kurumsal TV sistemleri pek çok şirkette karşımıza çıkıyor. Özellikle fi-nans sektörü başta olmak üzere pek çok kurum ve kuruluş güncel yayın akışı içinde kendi ürünleri hakkında içerik ve ilanlarını bu yolla müşterilerine birebir ulaştırmayı tercih ediyor. Bu alanda hizmet veren şirketlerden biri de Sistem 9 Medya.

2005 yılında CTV fikriyle yola çıkan ve A plus kuaför salonlarına kurdukları ekranla faaliyetlerine başlayan şirket, bugün 16 ilde 259 kuaför salonunda bin 328 ekranla faaliyetine devam ediyor. Kurumsal TV sistemleri sonradan iş yapış akışına dahil olduğu halde şu anda şirketin iş kalemlerinin yüzde 70’ini kapsıyor.
Bu alanda Türkiye çapında 10 bini aşkın ekran yönettiklerini söyleyen Sistem 9 Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın, “Gerek yazılımının kendine ait olması, gerek satış sonrası Türkiye çapında 7/24 teknik servis hizmeti vermesi gerekse 32 farklı başlıktan oluşan yayın içeriğiyle alanında en büyük firmayız” diye konuşuyor.

Holdingler, eğitim kurumlan, gayrimenkul şirketleri, turizm, yiyecek, alışveriş merkezleri gibi pek çok sektörden kurumsal TV hizmeti almak için başvurular aldıklarını söyleyen Akın, Denizbank, Akbank, ING-Bank, Finansbank, McDonalds, Cinebo-nus, BP, Omsan, HP, Deloitte gibi pek çok şirkete bu hizmeti verdiklerinin altını çiziyor.

Peki kurumsal TV şirketlere ne gibi fırsatlar sunuyor? Bu sistemin öncelikle şubeler arası haberleşme imkanı yaratarak iletişimde hızlılık prensibinin hayata geçmesini sağladığım belirten Akın, bu sayede kağıt tüketiminin minimuma indiğinin üzerinde duruyor. Özel kutlamalar, organizasyonlar gibi personel motivasyonuna yönelik iletişim avantajları yaratan bu sistemin bir reklam mecrası olarak kullanıldığım da dile getiren Akın, konuşmasını şöyle sürdürüyor:

  Yurtdışında Şirket Satın Alan Türk Patronlar

“Örneğin Denizbank diğer projeler arasında canlı yayın da yapabilme özelliğine sahip tek proje. Bu sayede ‘Deniz TV’ adıyla Digitüı k’ten yayın yapabiliyor ve tüm müşterilerine bilgi verebiliyorlar. Ayrıca, genel müdür personele yönelik bir bilgilendirme yapacağı zaman aynı anda canlı yayın ile Türkiye’nin dört bir yanındaki şube çalışanlarına seslenme şansına sahip olabiliyor.”
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir