Anasayfa / Kariyer ve İş / Şişecam Personel Alımı 2012

Şişecam Personel Alımı 2012Şişecam Personel Alımı 2012

Şişecam personel alımı 2012, cam ve kimyasal üretim yapan bir firmada çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Şişecam 2011 yılında yaptığı eleman ve işçi alımlarıyla pek çok işsiz vatandaşımıza iş imkanı sunmuştur. Şişecam, 1935 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Sektörünün lider firmaları arasında yer alan Şişecam, hizmetlerine büyüyerek devam etmektedir.
Şişecam’ ın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve bu firmanın bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Şişecam alacağı personelleri, insan kaynaklarının belirlediği kriterler doğrultusunda seçmektedir. Firmanın insan kaynakları politikası ve işe alım ile ilgili detayları resmi websitesinde bulabilirsiniz. Şişecam’ a iş başvurusu yapmak için, websitesinde bulunan iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca orada bulunan açık pozisyonlar arasından size uygun olanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Nafi Güral Kütahya Porselen Yönetim Kurulu BaşkanıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

2 Yorumlar

  1. kocaeli ünüversite geri dönüşüm ve atık 2yılık tekniker olarak okudum işsizim ilgili alanım varsa çalışmak isterim bilginize arz ederim saygılarımla derya gök

  2. merhaba ben namık kemal üniverstesi gelenekse el sanatları mezunuyum .vitray cam şişe eritme biliyorum .bilginize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir