Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Sistem 9 Medyadan Digital Signage Sistemi Reklam Filmi

Sistem 9 Medyadan Digital Signage Sistemi Reklam FilmiSistem 9 Medya Reklamı
Sistem 9 Medyadan Digital Signage Sistemi Reklam Filmi

Türkiye çapında 10.000 adede yakın ekranı olan Sistem 9 Medya; Digital Signage sistemini Türkiye’ye daha etkin tanıtmak amacıyla reklam filmi hazırladı. Reklam filminin senaryosu firma çalışanları tarafından yazıldı ve çalışanlar reklamda da rol aldı.

Eyüp’te eski İstanbul mahallesinde 1,5 günde çekilen reklam filminde Sistem 9 Medya’nın kurumsal ürünleri mahallenin belirli noktalarına yerleştirilerek dijital ekranların önümüzdeki birkaç yıl içinde hayatımızda yer alacağı ve sağladığı kolaylıklar vurgulandı.
Reklamda birebir çekim anında ekranlar üzerinde yer alan görüntülere yer verilerek çekim gerçekleştirildi. Çekim sonrasında hiçbir şekilde ekran görüntüleri üzerinde photoshop veya efekt uygulamaları yapılmadı. Sistem 9 Medya reklamı, sinemalar ve tematik kanallar başta olmak üzere Pazartesi itibarıyla izleyicilerle buluşmaya başladı.

  İnşaatın reklam yatırımları boşa mı gidiyor?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir