Anasayfa / Teknoloji / Siz hiç suyun üzerinde yürüdünüz mü?

Siz hiç suyun üzerinde yürüdünüz mü?Samsung ve National Geographic Channel işbirliğiyle gerçekleştirilen su üzerinde yürüme etkinliğinin ilki İstanbul Optimum Outlet’te gerçekleşti.

Sunuculuğunu Ali Tınaz ve Gökhan Parlar’ın yaptığı etkinlikte, alışveriş merkezinin girişindeki açık otoparkta kurulan havuza ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.
National Geographic Channel Türkiye ekibi Samsung işbirliğiyle, bilimi ve teknolojiyi bir araya getiren aynı zamanda oldukça eğlenceli bir etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikte katılımcılar bugüne kadar imkansız olduğu düşünülen su üzerinde yürümeyi deniyorlar. Suyun içerisine belli bir miktarda nişasta karıştırıldığında su hem sıvı hem katı formu bir arada gösterebiliyor. Suyun üzerinde durduğunuzda batıyorsunuz, ıslanıyorsunuz ve yüzebiliyorsunuz ancak belli bir hızla suyun üzerinden geçtiğinizde su katı formunu alıyor ve su üzerinde yürüyebiliyor ya da koşabiliyorsunuz. National Geographic Channel “Live Curious” sloganıyla insanları merakla yaşamaya, araştırmaya, deneyimlemeye, öğrenmeye ve böylelikle daha fazla bilmeye yönlendirmeyi amaçlıyor.

Samsung 2view fotoğraf makineleri ile asla unutmak istemeyeceğiniz bu anı ölümsüzleştirebiliyor ve facebook, twitter gibi sosyal ağlardan bu eğlenceli görüntülerinizi arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Daha önce yapıldığı ülkelerde büyük ilgi ile karşılanan bu etkinligin bir parçası olmak ve su üzerinde yürümek istiyorsanız, 28 – 29 Mayıs tarihlerinde 14:00 ve 18:00 saatleri arasında İstanbul Optimum Outlet alışveriş merkezinde bu etkinliğe katılabilirsiniz.

  Galaxy, SSD Üretimine Merhaba Diyecek!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir