Anasayfa / Kariyer ve İş / SmartSoft’un Yeni Ürün Direktörü Gülçin Kuvancı Oldu

SmartSoft’un Yeni Ürün Direktörü Gülçin Kuvancı Oldu

SmartSoft’un Yeni Ürün Direktörü Gülçin Kuvancı Oldu

Kartlı ödeme sistemleri ve akıllı kart teknolojileri alanında inovatif çözümler sunan sektöründe öncü firma SmartSoft, bünyesinde Ürün Grup Müdürü görevini üstlenen Gülçin Kuvancı’yı Ürün Direktörü olarak atadı.

1989 yılında iş hayatına Anadolu Kredi Kartı A.Ş.’de uzman olarak başlayan Kuvancı, sırasıyla Provus Bilişim Hizmetleri A.Ş.’de Ürün Müdürü, TurkishBank A.Ş.’de Alternatif Dağıtım Kanalları Yönetmeni olarak çalıştı. 2010 yılından beri SmartSoft’ta Ürün Grup Müdürü olan Kuvancı, artık Ürün Direktörü olarak görevine devam edecek.1970 doğumlu olan Gülçin Kuvancı, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi mezunu.

Smartsoft Bilişim Teknolojileri Hakkında:

Smartsoft eğitim yazılımları üretmek ve eğitim danışmanlığı vermek amacıyla kurulan bir şirkettir. Hedef en iyi olmaksa, en iyilerle çalışmalısınız! Biz her biri kendi alanında en iyi eğitimi almış, yaratıcı, genç, yenilikçi, değişime ve öğrenmeye açık bir çalışan kadrosuna sahibiz. Yüksek lisans tezi, doktora tezi ya da bilimsel bir yayın ile belli konuda bir eğitim sorununa istatistiksel olarak anlamlı miktarda çözüm olduğu gösterilen ürünler şirketin temel ilgi alanını oluşturmaktadır. Smartsoft eğitim sorunlarına çözüm getirmek isteyen özel şirketler, devlet kurumları ya da bireyler ile ortak projeler geliştirmek ve başarılı yatırımlar yapmak için istekli ve tüm imkanlarını kullanmaya açık bir şirkettir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir