Kariyer ve İş

SOM Değerleme, Çözüm Ortakları Arıyor

SOM Değerleme

Sağlıktan eğitime, turizmden, sanayi ve perakendeye kadar pek çok farklı alanda sunduğu değerleme hizmetleri ile sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan SOM Değerleme, teknik departmanını üç bölümde uzmanlaştırdı. SOM Commercial, kurumsal firmalara ticari gayrimenkullerin değerlemesi konusunda çözüm sunarken, SOM Project proje değerleme, en etkin verimli kullanım analizleri, bölge ve sektör raporları ve fizibilite hizmetleri sunmaya devam edecek. SOM Residential ise daha çok konut finansmanı ve bireysel yatırımcılara yönelik değerleme raporları konusunda daha geniş bir hizmet ağıyla tüm Türkiye’de hizmet sunacak.

SOM Değerleme, SOM Residential için ülke genelinde çözüm ortakları arıyor !SOM Değerleme’nin ağırlıklı olarak konut finansmanı ve bireysel yatırımcılara yönelik değerleme çözümleri sunan SOM Residential birimi, hizmetlerini daha geniş bir alana yayabilmek amacıyla, çözüm ortakları arayışına başladı. Halen İstanbul’un yanı sıra İzmir, Ankara, Bursa, Aydın, Antalya, Eskişehir, Balıkesir, Adapazarı, İzmit, Adana, Trabzon, Bolu, Zonguldak, Çanakkale, Muğla, Denizli ve Kayseri’de hizmet veren SOM Değerleme; Türkiye genelinde SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) lisansına sahip ve en az 3 yıl sektör tecrübesi bulunan inşaat mühendisleri, mimarlar, şehir plancıları, harita mühendisleri gibi meslek grupları ile çözüm ortaklığını diğer illerde de yaygınlaştıracak.

SOM Değerleme’nin yeni yapılanması çerçevesinde başlattığı çözüm ortağı arayışı ile ilgili detaylı bilgi için www.somdegerleme.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 233 51 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Som Değerleme Hakkında:

SOM Değerleme A.Ş.’nin temel işlevi; herhangi bir kısıtlayıcı neden ve baskı altında olmadan gayrimenkul ve gayrimenkule bağlı hakların değerlerini tespit etmek, en etkin ve verimli kullanım analizi, yer seçim analizi, gayrimenkul yatırım danışmanlığı ve bu konulara ilişkin piyasa araştırmaları yapmak, gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi aşamasında yatırımcıları yönlendirebilecek fizibilite raporları hazırlamaktır. Farkımız, SPK lisanslı ve tecrübeli elemanları ile raporlamada en doğru kararları alarak kuruluşumuzdan bugüne kadar, ekspertiz ve değerlendirme işlemlerinde kendi ayrıcalığımızı yaratmış olmamızdır.Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu