Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Sony Su Geçirmeyen Yeni Telefonu Acro S ve Xperia Go

Sony Su Geçirmeyen Yeni Telefonu Acro S ve Xperia GoSony Xperia ailesinin yeni üyeleri Acro S ve Xperia Go’yu duyurdu. Sony’nin cihazlarındaki su geçirmezlik eğilimi Acro S ile devam ediyor.

Su ve toz geçirmeme özelliğine sahip Acro S, 12 MP hızlı bir şekilde fotoğraf çekmeye imkan sağlayan kameraya ve 4.3″ çizilmez mineral camlı bir ekrana sahip. Android 4.0’a yükseltilebilen cihazın çift çekirdek 1.5GHZ işlemci ve 1GB RAM özelliklerinin yanında siyah, beyaz ve pembe renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

Ayrıca 1.3 MP ön kamerası 720p video kaydı yaparken arka kamerası 1080p video kaydı yapabiliyor.
Duyurduğu bir diğer telefon olan Xperia Go ise Acro S ise daha küçük bir ekrana sahip. Ayrıca Sony Xperia Go 3.5inç 480×320 bir ekran ve 5 MP kameranın yanında 1GHZ işlemci, 512MB RAM ve 8GB dahili depolama özelliklerine de sahip.Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi ile piyasaya sunulacak Xperia Go, Mobile Bravia motoru ve Siyah, beyaz ve sarı renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

  Biyolojik Sıvılarda Yüzebilen Biyo-botlar ÜretildiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir