Anasayfa / Haberler / SPA Keyfi Watsons’la Artık Evinizde

SPA Keyfi Watsons’la Artık EvinizdeBodyScrub Lemongrass

Vücut losyonundan duş jeline çok zengin bir ürün yelpazesine sahip Home SPA serisinde duyularınızı uyaran ve canlandıran kafir limonu yağı, cildinizi yaşlanmaya ve serbest radikallere karşı koruyan ayçiçeği ve tatlı badem yağları, doğal ve güçlü bir nemlendirici olan jojoba yağı, yorgunluk ve bitkinliği gideren limon ve biberiye yağları bulunuyor. Ayrıca ürünlerin içeriğinde bulunan portakal, hindistan cevizi, lavanta, pirinç kepeği yağları da seriye baş döndüren kokular katıyor.
Ürünlerin fiyatları 8,90 TL-11,90 TL arasında değişiyor.
Watsons Hakkında:

Watsons, merkezi Hong Kong’da bulunan Hutchison Whampoa Limited’in perakende ve üretim grubu olan A.S. Watson grubunun bir kuruluşudur. A.S. Watson, Asya’nın en eski ve bilinen ticari grupları arasındadır. 1828’e kadar uzanan köklü geçmişi ve Avrupa’dan Asya’ya kadar 34 pazardaki faaliyetleriyle uluslararası perakende ve üretim alanında bir dev haline gelmiştir. Grup, sağlık ve güzellik zincirinden gıdaya, elektronikten havaalanı perakende bölümlerine kadar çeşitli alanlarda, 20 perakende zincir markası altında 8800’ün üstünde mağazada faaliyet göstermektedir.

  Oluklu Mukavva’dan yabancı sermaye akıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir