Anasayfa / Emlak Haberleri / Star Towers’ta 1000 TL’ye Kiralık 2+1 Daireler

Star Towers’ta 1000 TL’ye Kiralık 2+1 DairelerMaliyetine yakın satışın yapıldığı Star Towers Projesi’nin hem oturacak aileleri mutlu edecek hem de alıcılarına karlı bir yatırım imkanı

Kadınlara pozitif ayrımcılık yapan ilk konut projesi olan Star Towers’ta satılan dairelerin yüzde 35’inin tapusu kadınların oldu.Evin tapusunu kadının üzerine yapandan tapu masrafını almayan Star Towers yönetimi böylece pek çok kadını ev sahibi yaptı.

Tekstil sektöründeki başarısını inşaata taşıyan Red Star’ın Patronu ve RDS & Reform İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Özbek, Esenyurt’taki Star Towers projesi ile kadınları konut sahibi yaptı. 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen ve 582 konuttan oluşan projede kadınlara pozitif ayrımcılık ilkesini benimseyen Özbek, “Konutlarımızda yaşayacak kadınlarımızı mutlu etmek demenin aileyi mutlu etmek demek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, özellikle kadınlarımıza bu projede özel ayrıcalıklar yaptık. Evinin tapusunu karısının üzerine yapanlardan tapu bedelini almadık. Böylece satılan dairelerin yüzde 35’i kadınların üzerine yapıldı” dedi.

YURTDIŞINDAN CİDDİ TALEP GELDİ KONUTLARIN YÜZDE 40’I SATILDI
Geçtiğimiz ay ilk kazmanın vurulduğu Star Towers projesine yurtiçi ve yurtdışından ciddi talep geldiğini belirten Nedim Özbek, özellikle Almanya, Belçika, Nijerya, ABD, İngiltere’den yoğun talep aldıklarını söyledi. Özel koşullarla satışa sundukları Star Towers’ın gerek oturum amaçlı gerekse yatırım amaçlı konut alacak herkesin yüzünü güldürecek bir proje olduğuna dikkat çeken Özbek şunları söyledi: “Bunu gören pek çok kişi Star Towers’ta konut sahibi oldu. Bugüne kadar dairelerin yüzde 40’i satıldı.”

EVİ ALANIN KİRACISI HAZIR

Maliyetine yakın satışın yapıldığı Star Towers Projesi’nin hem oturacak aileleri mutlu edecek hem de alıcılarına karlı bir yatırım imkanı sunacağını dile getiren Nedim Özbek sözlerini şöyle sürdürdü: “Bölgedeki fabrikalarda çalışan personelin hiçbiri burada oturmuyor. Yaptığımız çalışmalarda nitelikli konutlar olursa oturacaklarını biliyoruz. Bu nedenle, yatırım amacıyla konut alanların kiracılarını da bizler bulacağız. 2+1 daireler minimum 1.000 TL, 3+1 daireler ise 1.500 TL den kiralanacaktır. Bu bilgiyi de alıcıların bilmesini istiyoruz zira 2 yıl sonra konutunuz kendini ödeyecek.”

  Sakarya’nın en çok dikkat çeken ilçesi Karasu yatırımcıların radarında

100 MİLYON DOLAR YATIRIMLA HAYATA GEÇİRİLDİ

Esenyurt Belediyesi, RDS ve Reform İnşaat İş Ortaklığı ile son dönemlerin en hızlı gelişen ilçeleri arasında yer alan Esenyurt’ta inşa edilen Star Towers Projesi, toplam 100 milyon dolarlık yatırım bedeliyle hayata geçirilecek. 582 konut ve alışveriş merkezinin yer aldığı Star Towers Projesi’nde ayrıca süper marketinden, kuaförüne kadar bölge sakinlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak bir yapı oluşturulacak. 2+1, garden teras, 3+1 ve penthouse olarak inşa edilecek dairelerin herkesin bütçesine uygun ödeme kolaylıklarıyla satışa sunuluyor. Daire fiyatlarının 139 bin ila 346 bin TL arasında değiştiği Star Towers projesi E5 Karayolu’na 5 dakika TEM Otoyoluna ise 3 dakika uzaklıkta yer alıyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir