Anasayfa / Emlak Haberleri / Star Towers’ta Kiralık 3+1 Daireler

Star Towers’ta Kiralık 3+1 DairelerKadınlara pozitif ayrımcılık yapan konut projesi Star Towers’ta satılan dairelerin yüzde 35’inin tapusu kadınların oldu.

Evin tapusunu kadının üzerine yapandan tapu masrafını almayan Star Towers yönetimi böylece pek çok kadını ev sahibi yaptı.

Red Star’ın Patronu ve RDS & Reform İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Özbek, Esenyurt’taki Star Towers projesi ile kadınları konut sahibi yaptı. 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen ve 582 konuttan oluşan projede kadınlara pozitif ayrımcılık ilkesini benimseyen Özbek, “Konutlarımızda yaşayacak kadınlarımızı mutlu etmek demenin aileyi mutlu etmek demek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, özellikle kadınlarımıza bu projede özel ayrıcalıklar yaptık. Evinin tapusunu karısının üzerine yapanlardan tapu bedelini almadık. Böylece satılan dairelerin yüzde 35’i kadınların üzerine yapıldı” dedi.
Geçen ay başlanan Star Towers projesine yurtiçi ve yurtdışından ciddi talep geldiğini belirten Nedim Özbek, özellikle Almanya, Belçika, Nijerya, ABD, İngiltere’den yoğun talep aldıklarını söyledi. Özel koşullarla satışa sundukları Star Towers’ın gerek oturum amaçlı gerekse yatırım amaçlı konut alacak herkesin yüzünü güldürecek bir proje olduğuna dikkat çeken Özbek şunları söyledi: “Bunu gören pek çok kişi Star Towers’ta konut sahibi oldu. Bugüne kadar dairelerin yüzde 40’i satıldı.”

Maliyetine yakın satışın yapıldığı Star Towers Projesi’nin hem oturacak aileleri mutlu edecek hem de alıcılarına karlı bir yatırım imkanı sunacağını dile getiren Nedim Özbek sözlerini şöyle sürdürdü: “Bölgedeki fabrikalarda çalışan personelin hiçbiri burada oturmuyor. Yaptığımız çalışmalarda nitelikli konutlar olursa oturacaklarını biliyoruz. Bu nedenle, yatırım amacıyla konut alanların kiracılarını da bizler bulacağız. 2+1 daireler minimum 1 Bin TL, 3+1 daireler ise Bin 500 TL den kiralanacaktır. Bu bilgiyi de alıcıların bilmesini istiyoruz zira 2 yıl sonra konutunuz kendini ödeyecek.”

  Ev İçin Pratik Dekorasyon FikirleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir