Anasayfa / Kariyer ve İş / Steiner firması Ayda 3000 dolar maaşla işçi arıyor

Steiner firması Ayda 3000 dolar maaşla işçi arıyor
Lüks yolcu gemilerinde 3 bin dolar maaşla çalışacak personel arıyor. Lüks yolcu gemilerinde 3 bin dolar maaşla çalışacak manikürcü, kuaför, masör, garson, terzi gibi meslek sahipleri aranıyor. Adaylar Londra’da eğitim görecek

İLK KEZ TÜRK PERSONEL

Lüks yolcu gemileri 3 bin dolar maaşla İngilizce bilen elemanlar arıyor. Dünya çapındaki 140 lüks yolcu gemisinin SPA bölümlerini işleten Steiner firması, bu yıl ilk kez Türkiye’den de personel alma kararı aldı.İstanbul ve Antalya’da 7 ve 9 Mart tarihlerinde yapılacak sınavla 60 kişi seçilecek. Manikürcü, pedikürcü, kuaför, masör, güzellik uzmanı, aerobik eğitmeni arayan firmaya başvurmak için, 21 yaşını bitirmiş olmak, iyi derecede İngilizce bilmek ve alanıyla ilgili bir sertifikaya sahip olmak gerekiyor.

MASRAFLAR ŞİRKETTEN

İngiltere’den gelen yöneticilerin seçtiği adaylar, daha sonra İngiltere’de 13 hafta boyunca alanlarıyla ilgili özel eğitim görecek. Adaylar, eğitimin ardından dünyanın dört bir yanındaki lüks yolcu gemilerinde göreve başlayacak. Eğitim masrafları ise şirket tarafından karşılanacak.

Lüks gemilerde 9 ay boyunca görev yapacak personel, alanına göre bin 500 ila 3 bin dolar arasında maaş alacak. Ayrıca, lüks yolcu gemilerinde garson, terzi, aşçı gibi meslek sahipleri de iş bulabiliyor. Bu elemanlar Türkiye’deki aracı kurumlar vasıtasıyla gemilerde çalışabiliyor.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

4 Yorumlar

  1. vahdettin aklan gaziantepte yaşıyorum 27 yıllık ustayım istanbul ankara antalya ve benzeri gibi şehirlerde çalıştım ustalık belgem ve diyer benzeri belgelerim var ve kopleyiciyim bıranşımda anlamadıgım iş yoktur vemanükür petükür makyöz de dahil en kısa zamanda bana dönmenizi bekliyorum tel : 05352364169 ilginiz için teşekür ederim ve böyle iş imkanı sundugunuz için ayrıcada minnattarım saygılar .

  2. Slm ben 16 yıllık tornaciyim kaynaktanda azda olsa anlarim portif ehliyetimde var e Sınıf ehliyitimde var gemide calismak istiyorum 0535 275 14 54 ilginiz için teşekkür ler

  3. murat yılmaz ben ekek kuaförüyüm gemici cüzdanım ve gerekli belgelerim var daha önce gemici olarak çalışmadım gemici olarak iş arıyorum yapmış oldugunuz ilandan ötürü başvurdum ilgilenirseniz tel: 0507 457 52 38 saygılar.

  4. misi neşe savcı

    misi neşe savcı ben kuaför ve manikürisim cok iyi bi arapcam ve orta düzeyde ingilizcem var yapmış oldugunuz ilandan ötürü başvurdum daha önce kuvveytde calışdım türkiyede de cok iyi bir cv var tel: 0531 246 26 79 teşekürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir