Anasayfa / Haberler / Steve Jobs’un Biyografi Kitabı Teknosa’da

Steve Jobs’un Biyografi Kitabı Teknosa’da

Steve Jobs’un Biyografi Kitabı Teknosa’da

Geçtiğimiz günlerde hayata veda eden dünyayı değiştiren adam olarak tanımlanan Apple’ın kurucusu ve eski CEO’su Steve Jobs’ın hayatı Walter Isaacson’ın kaleme aldığı “Steve Jobs – Biyografi” kitabı ile unutulmaz kılınıyor.

Dünyada bilgisayar, müzik ve cep telefonu endüstrisinde getirdiği yeniliklerle milyonlarca insanın günlük alışkınlarını değiştiren Apple’ın efsanevi ismi Steve Jobs’ın hayatını anlatan biyografi kitabı Ekim sonunda Amerika ile aynı hafta içinde Türkiye’de satışa sunulacak.

Steve Jobs’ın hayatını anlatan en kapsamlı kaynak olacak “Steve Jobs – Biyografi” kitabının ön siparişlerine Teknosa.com internet sitesi üzerinden başlandı. Kitap için ön siparişler Teknosa.com internet sitesinin yanı sıra Teknosa’nın e-dergi uygulaması olan SDN Teknosa Magazin üzerinden de yapılabiliyor.

Teknosa.com ve SDN Teknosa Magazin üzerinden yapılan ön siparişlerde yüzde 20 indirimTeknosa.com ve SDN Teknosa Magazin üzerinden sipariş verenler kitaba yüzde 20 indirimle sahip olabiliyor. Bilgisayar kullanıcıları tarafından www.teknosa.com/sdnteknosamagazin adresinden ulaşabilen e-dergiye, iPad üzerinden http://itunes.apple.com/tr/app/sdn-magazine/id445812455?mt=8 ve iPhone üzerinden
http://itunes.apple.com/tr/app/sdn-teknosa/id450721312?mt=8 bağlantısından ulaşmak mümkün.

Kitabın satışı teknoloji perakende mağazaları arasında sadece Teknosa’da

Ekim sonundan itibaren itibaren raflarda olacak kitap, teknoloji perakende zincirleri arasında sadece Teknosa mağazalarında olacak. Dünyada Macintosh, iPod, iPhone ve iPad gibi birçok icadın altına imzasını atan ve milyonlarca insanın günlük alışkınlarını değiştiren Apple’ın efsanevi ismi Steve Jobs’ın hayatını anlatan biyografi kitabı Türkiye genelinde belirlenen 50 Teknosa mağazasından 32 TL fiyatla satışa sunulacak.

Yazımı geçtiğimiz haftalarda sona eren ve Silikon Vadisi’nin efsanevi ismi Steve Jobs’ın yakın dönemdeki istifasını da içeren kitap, yazar Walter Isaacson tarafından yaklaşık iki sene boyunca Steve Jobs’la yapılan 40’ın üzerinde röportaj ve aile üyeleri, yakın arkadaşlar, iş arkadaşlarıyla yaptığı söyleşilerle hazırlandı. “Steve Jobs – Biyografi” kitabı tüm dünyayla aynı hafta içinde Türkçe olarak Domingo Yayınevi tarafından yayımlanacak.

Steve Jobs – Biyografi Hakkında

Yazar: Walter Isaacson
Çeviren: Dost Körpe
Yayınevi: Domingo Yayınevi
Türü: Biyografi
Birinci baskı: Ekim 2011
Sayfa sayısı: 540
Ebat: 15×23 cm
Fiyatı: 32 TL
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir