Anasayfa / Şirket Haberleri / Sumak XL Fashion, Sekizinci Mağazasını İzmit’te Açtı

Sumak XL Fashion, Sekizinci Mağazasını İzmit’te AçtıSumak XL Fashion İzmit

Türkiye’nin ilk yerli büyük beden markası Sumak XL Fashion’un sekizinci mağazası İzmit’te hizmete girdi. İzmit Outlet Center’da açılan mağaza 200 metrekarelik bir alanda faaliyet gösteriyor. Mağazada sezon sonu ve seri sonu ürünlerin yanı sıra belli bir oranda sezon ürünleri de satılıyor. Sanayi şehri İzmit’te açılan Sumak XL Fashion mağazasının 44 -54 beden arasında giyinen kadınlara hizmet vereceğini söyleyen Sumak Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Tatlısumak, ‘İzmit’te çalışan ve alışveriş yapmayı seven bir kitle var. Bunun yanında İzmit Outlet Center bölgenin çekim merkezi konumunda. Zonguldak, Bilecik gibi civar şehirlerden buralara alışveriş turları düzenleniyor. Bu nedenle İzmit mağazamızın büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz. 200 modelden oluşan geniş koleksiyonumuzla büyük beden giyinen herkesi mutlu etmeyi hedefliyoruz’ dedi.
Bursa’da yer bakıyor

Mağaza açmak için Bursa, Ankara, İzmir, Adana ve İstanbul Bakırköy’de yer baktıklarını belirten Tatlısumak, ‘Türkiye’de büyük beden denilince akla gelen ilk üç markadan biriyiz. Marka bilinirliğimizi açacağımız mağazalarla daha da yaygınlaştıracağız’ diye konuştu.
Sumak XL Fashion ürünlerinin üç tanesi İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Konya, Adapazarı, Sarp Sınır Kapısı ve İzmit mağazalarıyla 32 ilde 110 satış noktasında müşterilerine ulaştığını belirten Tatlısumak, dört yıl içinde mağaza sayısını 20’ye çıkarmayı hedeflediklerini anlattı.

Sumak Xl Fashion Hakkında:

1955 yılından beri Türk tekstil sektörü içinde yer alan SUMAK XL FASHION, 44-58 büyük beden bayan dış giyiminde, koleksiyon çeşidi ve günlük giyimden abiye giyime kadar geniş bir yelpazede büyük beden bayanların vazgeçilmez tercihi olmaktadır. Büyük beden kıyafet tasarımından üretime ve satışa kadar, her biri alanında deneyimli 110 kişilik bir kadro ile hizmet veren SUMAK XL FASHION, büyük beden abiye ve günlük büyük beden koleksiyonları ile Türkiye’de 112 noktada Türk tüketicisine ulaştırmaktadır. Aynı zamanda yurt dışında da yaklaşık 14 ülkede kendi markamız ile büyük beden koleksiyonlarımızla yer almaktayız.

  Aisha Canım Annem SetiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir yorum

  1. Hello. I am Daniil. I am Russian. I want to buy in Istambul belts for man skype gorelov1961

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir