Anasayfa / Şirket Haberleri / Sümer Işık Konfeksiyon İnovasyonla Fark Yarattı

Sümer Işık Konfeksiyon İnovasyonla Fark Yarattıİnovasyonla fark yarattı
SÜMER IŞIK KONFEKSİYON / ESKİŞEHİR

uniformada-inovasyon

Eskişehir merkezli Sümer Işık Konfeksiyon Tekstil Sanayi, Türkiye’de personel üniforması üreten yüzlerce şirketten biri. Ancak tasarım gücü ve yaratıcılığıyla rakiplerinden ayrılmayı başarmış. 1952’de perakende satış amacıyla kurulan şirket, ilerleyen yıllarda önce toptan satış, onu takiben kendi tesislerinde kendi markasıyla üretim ve bu ürünlerin satış ve pazarlamasıyla devam eden bir süreçle bugünlere gelmiş. Şimdi bin 700 metrekare kapalı alanda yıllık 300 bin adet üretim kapasitesine sahip bir tesiste üretim yapıyor. Personel üniforması imalatını güvenlik, otel restoran, endüstri ve sağlık sektörlerinin taleplerine cevap vermek üzere yapılandırmış. Şirketin yönetiminde şimdi üçüncü kuşaktan, 1979 doğumlu Saygın Işık bulunuyor.
Saygın Işık, “Faaliyetlerimizin her noktasında uygulanabilir innovatif düşünceleri hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bugün yükselen tüm grafiklerimizde ticaretin ana prensiplerinden sonra en büyük pay yenilik ve uygulanabilir inovasyona ait. Geçtiğimiz yıllarda tüm imalat süreçlerini bilgisayar programına aktardık. Şu anda iç yapımızla ilgili çok daha net tablolar görebiliyor, buna göre stratejilerimizi değerlendirebiliyoruz” diyor.

  Pfizer İle Eczacıbaşı Bebek Maması İçin İşbirliği İmzaladıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir