Anasayfa / Kariyer ve İş / Sunexpress Personel Alımı 2012

Sunexpress Personel Alımı 2012Sunexpress Personel Alımı 2012

Sunexpress personel alımı 2012 konusu, havacılık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Sunexpress 2011 yılında kabin memuru, pilot, teknisyen gibi pek çok alanda yaptığı personel alımlarıyla, işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Türkiye’ nin önemli havayolları şirketlerinden biri olan Sunexpress, kurulduğu günden beri büyüyerek hizmetlerine devam etmektedir.
Sunexpress’ in 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve Sunexpress’ in bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Sunexpress alacağı personelleri insan kaynakları yönetmeliğindeki şartlara göre seçmektedir. Firmanın insan kaynakları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için kurumun websitesini ziyaret edebilirsiniz. Sunexpress ’e iş başvurusu yapmak için, öncelikle resmi websitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız, bir özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra açık pozisyonlardan size uygun olan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Denizbank İş BaşvurusuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir