Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Süper Efe Kuru İncir Reklamı

Süper Efe Kuru İncir ReklamıSüper Efe: Kuru İncir Reklamı’ sanal ortamda tıklanma rekoru kırıyor. Üretiminde dünyada birinci sırada Türkiye’nin yer aldığı İncir’in, kar amacı gütmeyen reklam filmi çok konuşulacağa benziyor.

Aydın’ın milli meyvesi inciri tanıtmak amacıyla bugüne kadar yapılan çalışmalara Adnan Menderes Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu’nda sözleşmeli kameraman olarak çalışan Aydınlı 28 yaşındaki Kerem Sarı da, kısıtlı imkanlarla çektiği kısa reklam filmiyle destek verdi.
Sarı, çektiği 1 dakika 51 saniyelik reklam filmiyle internet ortamında izlenme rekorları kırarken, her yıl milyonlarca lira harcanarak yapılmaya çalışılan incirin tanıtımına da bedava katkı sağladı. İşte ‘süper efe’nin incir macerası!

  Filli Boya Zeki Metin ReklamlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir