Anasayfa / Teknoloji / Süper Gözlük Project Glass Gözlükleri

Süper Gözlük Project Glass GözlükleriSüper gözlüğü tanıttı

Google’ın bu yıl beşincisi düzenlenen yıllık gelişim konferansı Google I/O başladı. konferansın en büyük sürprizi Project Glass gözlükleri oldu.

Google’ın bu yıl beşincisi düzenlenen yıllık gelişim konferansı Google I/O dün başladı. Google, teknoloji dünyasının beklentilerini boşa çıkarmayarak hem ürün hem de yazılım alanında birçok yenilik sundu.
Günün kahramanları, mobil cihazlar için kullanılan işletim sistemi Android’in en son versiyonu olan Jelly Bean (Android 4.0), Nexus 7 tablet bilgisayar, Nexus Q Android bilgisayar ve Google Now bilgilendirme uygulama yazılımı bulunuyor.

Ancak konferansın en büyük sürprizi, kesinlikle Google’ın artırılmış gerçeklik deneyimi sunan Project Glass gözlükleri ve bu gözlüklerle yapılan canlı tanıtım oldu.

Google’ın özel projelerini ürettiği X Laboratuvarı’nın ürünü Project Glass. Google’ın kurucularından Sergey Brin’e göre, bu gözlük geleceği değiştirecek.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir