Anasayfa / Teknoloji / Sütü 6 Ay Bozulmadan Koruyacak Karton Şişe Üretildi

Sütü 6 Ay Bozulmadan Koruyacak Karton Şişe ÜretildiSütü 6 ay koruyan karton ambalaj!
Tetra Pak, süt için yeni bir ambalaj geliştirerek, onu 6 ay bozulmadan muhafaza edecek karton şişe üretti

Tetra Pak, süt için yeni bir ambalaj geliştirerek, ilk aseptik karton şişe olan 1 litrelik Tetra Evero™ Aseptik’i üretti.

Pazarın ihtiyaçları doğrultusunda, devrim niteliğindeki mühendislik teknikleri kullanılarak süt için üretilen Tetra Evero™ Aseptik, şişenin kullanım ve akıtma kolaylığının yanı sıra üreticilere çevresel ve maliyet avantajları da sunuyor.
Tek adımda açılma ve iki aşamalı emniyet özellikleri taşıyan dünyanın ilk karton şişe çözümü olan Tetra Evero™ Aseptik,  bu sayede tüketicilere kolaylık ve güvenlik sağlıyor. Ergonomik formu ile özellikle küçük yaştaki tüketiciler de kolaylıkla tutabiliyor. Akıtma açısından diğer şişelere oranla kolaylık sağlayan ideal açıya sahip yeni şişe, çeşitli Avrupa pazarlarında yapılan tüketici araştırmaları sonuçlarına göre tasarlandı.

6 aya kadar sütün tazeliğini koruyan dünyanın ilk aseptik karton şişesi Tetra Evero™ Aseptik, FSC™ sertifikalı yenilenebilir kartondan yapılıyor. Almanya’da Ifeu’da gerçekleştirilen bağımsız bir araştırma yeni karton şişenin karbon ayak izinin, diğer şişelere kıyasla yüzde 30’a kadar daha düşük olduğunu ortaya koydu.

  Akıllı Ev Teknolojileri - Akıllı Ev SistemleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir