Anasayfa / Kariyer ve İş / Teknik Yapı İş İlanları – Teknik Yapı İş Başvurusu

Teknik Yapı İş İlanları – Teknik Yapı İş BaşvurusuTeknik Yapı Eleman Alım İlanları – Teknik Yapı Personel Alım İlanları 2014

Teknik Yapı, 2014’ün ilk yarısında Fikirtepe’de hak sahipleri ile anlaştığı dört adadan ilkindeki inşaata başlamayı planlıyor. Yaklaşık 800-900 daireden oluşacak proje için ruhsat beklediklerini ifade eden Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umul Durbakayım, yine yılın ilk yarısında Suadiye’de yaklaşık 200 daireden oluşan konsept bir proje için ruhsat beklediklerini belirtiyor.

teknik yapi personel alimlari
“Bağdat Caddesi’nde beş altı tane daha butik inşaat projemiz olacak” diyen Durbakayım, 2014’un ikinci yarısında ise Halkalı’da Metropark projesinin benzeri olan ikinci bir projeye başlamayı planladıklarını söylüyor. Durbakayım, 2014’te toplam 500 -700 milyon TL aralığında bir yatırım bütçesi öngördüklerini belirtiyor.

Teknik yapı iş ilanları ve iş başvurusu için Kariyer.net üzerinden yapabilirsiniz.

TEKNİK YAPI Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Adres TEKNİK YAPI PLAZA, Barbaros Mah., Ihlamur Sk. No:2B (Uphill Court)
Batı Ataşehir – Istanbul TR 34746
Telefon: 0216 688 78 78 (pbx)
Fax: 0216 688 79 79
email: info@teknikyapi.com

  Türkiyedeki İşsizlik Sorununun Nedeni MesleksizlikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir