Teknoloji İnovasyon

Teknosa 14 Şubat Sevgililer Gününe Özel Ürünler

Teknosa, Sevenlerin de Yanında

‘Herkes İçin Teknoloji’ diyen Teknosa, sevenlerin de yanında… Teknosa, 14 Şubat’ta tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de kutlanan Sevgililer Günü’nde sevgilileri özel ürünler için bekliyor. Teknosa, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilisine teknoloji sürprizi yapmak isteyenlere cep telefonundan navigasyon cihazına, diz üstü bilgisayarlardan mp3-mp4’lere ve kişisel bakım ürünlerini içeren binlerce ürün seçeneği sunuyor.

Teknosa ayrıca sosyal medya ağı facebook.com/teknosa veya www.askicinteknoloji.com üzerinden de 3 soruluk bir testle sevgililere birbirinden özel hediyeler kazanma olanağı sunuyor. Katılımcılar, kadın ve erkekler için özel olarak hazırlanmış 3’er soruya cevap vererek kampanyadan yararlanabilecek. 4 – 14 Şubat tarihleri arasında geçerli olan kampanya sonunda katılımcılar Acer Netbook, Panasonic LCD TV ve Apple iPad kazanma şansına sahip olacaklar. 1 Mart günü gerçekleşecek çekiliş sonuçları, www.teknosa.com.tr ve facebook.com/teknosa üzerinden ilan edilecektir.
Sevgiyi anlatmanın binlerce yolunun dile geldiği 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Teknosa sunduğu fırsatlarla sevgilileri mağazalarına bekliyor. Kullanırken sevgilisini hatırlatacak ve mutlu edebilecek birçok elektronik ürünü uygun fiyatlı kampanyalarla müşterilerine sunan Teknosa, her yıl olduğu gibi bu yıl da sevgilileri şımartmaya devam ediyor.

Teknosa’nın sunduğu kampanyalardan S100 Liquid E Ferrari Special Edition, S5620 Monte cep telefonu, S100 Liquid, Betouch E130 E Cep Bilgisayarı, Philips’in QG 3190 Erkek Bakım Seti PHILIPS HP 8310 Saç Düzleştiricisi hediyesiyle ve Tomtom Start Navigasyon Cihazı’yla sevgililer artık daha da mutlu… Teknosa’da Apple iPod Mp3 çalarlar de Sevgililer Günü’ne özel yüzde 10 indirimle meraklılarını bekliyor.

Türkiye’nin bir numaralı teknoloji perakendecisi Teknosa, Türkiye’nin dört bir köşesinde 260 mağazası ve internet mağazası ile tüm sevgililerin yanında…

Teknosa İç Ve Dış Tic. A.Ş. Hakkında:

Ekim 2000’de faaliyete geçen Teknosa, elektrik-elektronik, bilişim-iletişim ve optik sektörlerinde dünya markalarının yüksek teknoloji ürünlerini, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak, en güvenilir ve en doğru kanaldan tüketicilere sunmak amacıyla kurulmuştur. Teknosa, bu hedefe ulaşmak için yurt çapına yayılmış 51 Teknosa mağazasıyla hizmet veriyor. En seçkin dünya markalarını bünyesinde toplayan Teknosa, tüketiciye birçok marka seçeneği sunuyor. Birer teknoloji merkezi olan Teknosa mağazalarında, bilgisayar ürünleri, cep telefonları, DVD ve VCD filmler, telsizler gibi birçok ürün de genç, dinamik, güleryüzlü, uzman kadroları ile Sabancı güvencesi altında satışa sunuluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu