Anasayfa / Kariyer ve İş / Teknosa personel alacak, Teknosa iş başvurusu

Teknosa personel alacak, Teknosa iş başvurusuTeknosa Personel Alımları

68 ilde 260 mağazası ve 3 binden fazla çalışanı olan Teknosa, bir yandan doğu illerinde yeni mağazaları zincirine katıyor, bir yandan da İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük illerde mevcut mağaza sayısını artırıyor. Firma, işe alımlar için net bir rakam vermese de Teknosa İK Genel Müdür Yardımcısı Asena Yalınız, her yeni mağazanın yeni istihdam anlamına geldiğini vurguluyor.
“Yeni mağaza yatırımlarımız paralelinde mağazalarımız için çeşitli pozisyonlarda yeni alımlar yapacağız” diyen Yalınız, mağaza zincirinin genişlemesine bağlı olarak merkez ofiste de istihdam yaratacaklarına dikkat çekiyor.

Teknosa, ağırlıklı olarak satış danışmanlarına ihtiyaç duyuyor. Çalışanlarda aranan birincil özellik, güler yüzlü olmak ve işini severek yapmak. Tabii ki adayın teknolojiyle yakından ilgilenmesi de bekleniyor. Sektörde deneyimli olmaksa avantaj olarak görülse de mutlaka istenen bir özellik değil.

Teknosa iş başvurusu için linke tıklayınız.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir