Anasayfa / Kariyer ve İş / Teknosa Personel Alımı 2012

Teknosa Personel Alımı 2012Teknosa Personel Alımı 2012

Teknosa personel alımı 2012 konusu, teknoloji ürünleriyle yakından ilgilenen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Teknosa 2011 yılında bine yakın eleman alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da işsiz vatandaşlarımıza iş umudu olmuştur. 2000 yılında hizmet vermeye başlayan Teknosa, büyüyerek sektörünün lider firmaları arasındaki yerini almayı başarmıştır.
Teknosa’ nın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Teknosa’ ya iş başvurusu yapmak istiyorsanız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Teknosa insan kaynakları, personellerini yönetmelikteki alım şartlarına göre seçmektedir. Teknosa’ ya iş başvurusu yapmak için kurumun resmi websitesini ziyaret edebilirsiniz. Websitesine girerek kendinize bir özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Teknosaa sitede açık pozisyonları da yayınlamaktadır. Pozisyonları inceleyerek online başvuru kısmından başvurularınızı yapabilirsiniz.

  2013 Yılı Uzman Çavuş Alım İlanıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir