Anasayfa / Şirket Haberleri / Teknosa’da yerini bildiren indirim kazanıyor

Teknosa’da yerini bildiren indirim kazanıyorTeknosa’da yerini bildiren indirim kazanıyor

FACEBOOK’UN YENİ UYGULAMASI YER BİLDİRİMİ FIRSATLARI ÜZERİNDEN SUNDUĞU KAMPANYA İLE TEKNOSA, MAĞAZALARINDAN YER BİLDİRİMİ YAPAN MÜŞTERİLERİNE İNDİRİM FIRSATI SUNUYOR.
İlk olarak Ankara, İstanbul ve İzmir’deki toplam 6 Teknosa mağazasında uygulanmaya başlanan çalışma önümüzdeki dönem tüm Teknosa mağazalarında uygulamaya alınacak. Facebook’un, Yerler uygulamasının bir uzantısı olarak sunduğu “Yer Bildirimi Fırsatları” kapsamında kullanıcılar çeşitli markaların belirli mağaza ya da lokasyonlarında yer bildirimi yaparak sunulan indirim ve fırsatlardan yararlanabiliyor. Teknosa, “Facebook Yer Bildirimi Fırsatları” üzerinden uyguladığı kampanya ile Türkiye’de perakendeciler arasında bir ilke imza attı. Son dönemde sosyal medya ve dijital alanda yatırımlarına hız veren ve bu alandaki trendlere öncülük yapan Teknosa, Facebook Yerler’i kullanarak sunduğu kampanyayı ilk olarak Teknosa Cevahir Exxtra, Teknosa Tepe Nautilus Exxtra, Teknosa Mesa Exxtra, Teknosa Ankamall Extra, Teknosa Forum Bornova Extra ve Teknosa Egepark AVM Exxtra mağazasında uyguladı.

  gittigidiyor.com Açık ArtırmadaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir