Anasayfa / Bayilikler / Çağrı Merkezi Bayilikleri / Teleofis Bayilik Şartları

Teleofis Bayilik ŞartlarıEkstra maliyete gerek kalmadan Teleofis Türkiye bayi ağımıza katılarak yüksek kazanç elde etmek için doğru yerdesiniz! Kazançlarınızı hem aylık olarak takip edebilir hem de erkene alma ayrıcalığı ile ek gelir avantajlarından faydalanın!

Portföyümüzde yer alan bütün hizmetlerden faydalanabilirsiniz!

Teleofis Türkiye satış ortağımız olduğunuzda portföyümüzde yer alan tüm markaların hem sabit internet hem de mobil hat olarak tüm hizmetlerin satış yetkisine sahip olursunuz.

Arama Datası, Online CRM, Otomatik Arama ve Kaliteli Voip Altyapısı!

Teleofis Türkiye satış ortağımız olduğunuzda sadece ofis ve bilgisayar vb. araçlara ihtiyaç duyarsınız. Tarafınıza sağlanacak kaliteli arama datası ve kusursuz altyapı ile, işlemlerinizin tamamlandığı gün satışa hazırsınız.

İsterseniz ADSL & FİBER, isterseniz Mobil Hat!

Müşterilerinizin isteklerine göre Teleofis Türkiye portföyünde yer alan markaların Adsl & Fiber ve Mobil hat hizmetlerini müşterilerinize satışını yapabilir ve tek ekrandan takiplerini yapabilirsiniz.

Kaliteli ve sürekli Yüksek kazanç!

Teleofis Türkiye satış ortaklarının kazanç yapısı Türkiye’de yer alan rekabet ortamında en stabil olanıdır ve satış ortaklarına olabilecek en maksimum miktarda primlerden ödeme gerçekleştirmektedir.

Söz verilen sürede kesin ödeme ve satışı yapılan markanın araç gereç promosyonları!

Teleofis Türkiye satış ortakları belirlenen tarihlerde ve aylık olarak prim ödemesi alır. Satış ortakları için satışı yapılan markanın araç gereç ve broşür, afiş , branda gibi materyallerini sürekli yeniler ve günceller.

Yaşanabilecek olumsuzluklar için kesin ve net olarak sorunun çözümü için kaliteli (Backoffice) Müşteri Hizmetleri ve Teknik Hizmet!
Teleofis Türkiye satış ortaklarına özel müşteri temsilcisi atanır. Mesai saatleri içerisinde bayi destek danışmanlarımız ve teknik hizmet ekibimiz ile en hızlı şekilde çözüme ulaşırsınız.

2009 yılında kurulan şirketimiz; iletişim ve haberleşme sektörüne alanında tecrübeli ve uzun yıllardır sektöre adını duyurmuş ekibi ile hızlı bir giriş yapmış olup, çok kısa sürede güçlü satış ekibi ile kendinden söz ettiren bir kuruluş olmayı başarmıştır. Hali hazırda Vodafone Türkiye’nin Mobil ve sabit internet tarafında yer alan tüm ürün ve hizmetlerinin satışını gerçekleştirmekle birlikte 50 kişiyi aşkın güçlü kadrosu ile 10. yılına emin adımlarla ilerlemektedir.

Mutlaka Okuyun:  Kökgrup Çağrı Merkezi Proje Danışmanlık Bayiliği Veriyor

İşyerinize ek bir maliyet gerektirmeden sizde Teleofis Türkiye bayi ağımıza katılın yüksek kazanç elde etmeye hemen başlayın!

Aylık alacağınız ödeme planı ile; hem kazancınızı erken alma ayrıcalığı hemde ek gelir avantajlarından faydalanın!

Şimdi sizde Teleofis ile tüm firmaların hizmetlerini tek firma üzerinden bizimle vermek için UZUN BİR ORTAKLIĞA hazır mısınız?

Tüm hizmetlerden faydalanın!

Bayimiz olduğunuzda tüm iss markalarına ait hem internet hemde mobil hat olarak tüm hizmetlerin satış yetkisine sahip olursunuz.

Data Desteği, Online CRM, Otomatik Arama ve Voip Altyapısı!

Bayimiz olduğunuzda sadece ofis ve bilgisayar gereçlerine ihtiyaç duyarsınız. Tarafınıza sağlanacak arama datası ve hazır altyapı ile, işlemlerinizin tamamlandığı gün satışa başlayabilirsiniz.

İster ADSL & FİBER ister Mobil Hat!

Müşteri taleplerine göre tüm markaların Adsl & Fiber ve Mobil hat hizmetlerini müşterilerinize sunabilir tek ekrandan satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek kazanç Mutlu Bayi!

Teleofis bayilerinin kazanç yapısı Türkiye’deki rekabet ortamında en iyisidir. Bayilerine en yüksek primlerden ödeme gerçekleştirir.

Zamanında ödeme, Bol Promosyon!

Teleofis bayileri aylık hak ediş alır

Teleofis Bayilik İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Mehmet Necmi Özdemir
Telefon : 02126133611
Web Sitesi : teleofis.com.tr
E-posta Adresi : info@teleofis.com.tr
Adres : Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:22 Kat:5-6 34040 Bayrampaşa – İstanbul

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir