Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Temmuz Ayında En Çok İzlenen Viral Kampanyalar

Temmuz Ayında En Çok İzlenen Viral Kampanyalar

Temmuz Ayında En Çok İzlenen Viral Kampanyalar

Geçtiğimiz hafta en çok izlenen viral kampanyalar listesi sosyal medyaya yeni düşen videolarla renklendi. Old Spice ve Toshiba’nın yeni kampanyaları en çok izlenen viral videolar oldu. Old Spice’ın yeni kampanyası yeni Old Spice karakteriyle insanları taraf tutmaya çağırırken, Intel ve Toshiba’nın viral kampanyası insanları bir sosyal filme davet ediyor. Bu iki kampanya sosyal medyada insanların aktif katılımını sağlamasıyla dikkat çekici bir şekilde fark yaratıyor. Lady Gaga ve Bruno Mars gibi ünlülerin yer aldığı viral kampanyalar da beğenilmeye devam ediyor.

Yeni Old Spice Fabio

Old Spice viral kampanyalarını yeni karakteri Fabio ile renklendirdi. Yeni karakter Fabio, eski Old Spice Isaiah Mustafa’yı düelloya çağırdı ve Mustafa düelloyu kabul etti. Bu iki karakter arasında yaşanan mücadele en çok izlenen viral kampanya listesinde hızlıca bir numaraya tırmandı.

Hapis

Son hafta yeni bir viral kampanya daha en çok izlenen kampanyalar arasına girdi. Intel ve Toshiba’nın “sosyal-film” kampanyası sosyal medyayı filme entegre etmek için insanları Facebook üzerinden hikayeye katılmaya davet ediyor. Filmde Emmy Rossum penceresiz bir odada kilitlenmiş bir şekilde gösteriliyor. Rossum’un dünya ile tek iletişim kaynağı Intel destekli Toshiba laptop. İlgi çekici bir film yaratan interaktif kampanya 2 milyon kere izlendi.Genç yaşa

Evian’ın en çok izlenen viral kampanyalar listesinden düşmeyen bebekli reklamı insanların sevimli bebekleri izleme tutkusunun devam ettiğini gösteriyor. BETC Euro RSCG’nin Evian için hazırladığı reklam filminde bebekler maket ve video teknolojileri kullanılarak kay kay yaparken ve dans ederken gösteriliyor.

 Şeytan çıkarma ayini

Haftalarca en çok izlenen viral kampanya olan Dirt Devil, en çok izlenen videolar listesinde hala 4. sırada. Korku filmi klişesi olan şeytan çıkarma ayinini bir elektrik süpürgesi reklamında kullanan reklam insanları güldürmeyi de başarıyor.

Old Navy Rekord

Old Navy’nin yeni kampanyası müzik, dans ve modayı birleştirerek eğlenceli bir viral video yaratmış. Video’da Jennie “Super C-U-T-E” (Süper şirin) şarkısıyla her türlü günlük aktivitesini şen bir sesle anlatıyor.

Bunu karıştırabilecek mi?

iPad gibi ünlü cihazları yada ünlü kişilerle bağlantılı olan eşyaları blender içinde parçalayarak aletin gücünü gösteren reklam Justin Bieber’i kullandığı versiyonuyla da oldukça ilgi çekiyor. Reklamda Justin Bieber’in action figürü ve CD’leri blenderın içine atılıyor. Reklam hem blender’ın gücünü gösteriyor hem de ünlü karakterleri kullanarak ilgi çekiyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir